Zayıflayan saçlar için sarımsak ve ısırgan otlu doğal formül

Zayıflayan saçlar için sarımsak ve ısırgan otlu doğal formül

Malum yaz demek deniz, kum, güneş derken saçların zayıflaması ve yıpranması demek oluyor. Zayıflayan saçlar için sizlere sarımsak ve ısırgan otlarıyla zenginleştirilmiş doğal formüllü Sinoz A Plus şampuanı tanıtmak istedik. Sinoz Kozmetik tarafından geliştirilen A Plus Şampuan ile zamanla zayıflayan, incelen ve matlaşan saçlar kökten uca onarılıyor. İçeriğinde Provitamin B5, Papatya, Alantoin, ısırgan ve sarımsak bulunan A Plus Şampuan, incelerek dökülen saçlarınızı hacimli hale getirmekte iddialı.

Sağlıklı saçlara sahip kişiler günlük ortalama 50-100 arasında saç teli dökerken, sağlıksız saçlara sahip kişilerde dökülme daha fazla oluyor. Doğal ve zengin içeriğe sahip Sinoz A Plus Şampuan, yıpranan ve zayıflayan saçlar için geliştirilmiş. Zayıflayan saçları onarıp saç köklerinin beslenmesine yardımcı olarak dökülmelerin önüne geçiyor. İçeriğinde Provitamin B5, Papatya, Alantoin, ısırgan ve sarımsak bulunan A Plus Şampuan, bakımlı saçlara sahip olmak isteyen herkesin denemesi gereken bir ürün.

Kolay tarama, parlaklık ve ekstra hacim

Sinoz A Plus Şampuan, saçların sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan Provitamin B5’i de içeriğinde bulunduruyor. Kepek kabuklarını uzaklaştırarak saçı ve deriyi yumuşakça temizleyen şampuan aynı zamanda doğal nem seviyesini dengeliyor ve cansız görünümün de önüne geçiyor.

Tüm dermatolojik testleri tamamlanan Sinoz A Plus Şampuan, komple bakım formülü sayesinde derin temizleme, kepek koruma ve nemlendirme özelliklerini de sunuyor.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş