Yılbaşı sofrası için hindiler Meal Box’tan

Yılbaşı sofrası için hindiler Meal Box’tan

Kapıya yemek servisi Meal Box’ın tecrübeli şefleri, yılbaşı sofrasının simgelerinden olan hindi lezzetinden vazgeçemeyen ama pişirme zahmetine girmek istemeyen müşteriler için kolları sıvayacak. Meal Box’ın 5 kilogramlık kızarmış yılbaşı hindileri, içlerinde iç pilav ve yanlarında kızartma ve zeytinyağlı mantar ile birlikte sipariş verenlerin kapısına teslim edilecek.

Kapıya yemek servisinin lider markası Meal Box, standart / fit menülerinin ve catering seçeneklerinin yanı sıra, yılbaşına özel olarak hindi siparişi de alacak. Mutfakta zahmete girmeden yılbaşı sofralarını ziyafete dönüştürmek isteyenler, Meal Box’ın deneyimli şefleri tarafından özenle hazırlanan hindilerini kapılarından teslim alabilecek.

5 kilogramlık kızarmış yılbaşı hindileri, içinde 1 kilogramlık özel iç pilav, yanında 1 kilogramlık karışık kızartma ve 300 gramlık zeytinyağlı mantar ile birlikte servis edilecek. Meal Box menülerinin servisini üstlenen 8 farklı noktadan dağıtımı yapılacak olan yılbaşı hindilerini tatmak isteyenlerin 3 iş günü öncesinden 0850 532 60 62 numaralı telefonu arayarak veya www.mealbox.com.tr adresi üzerinden form doldurarak sipariş vermeleri gerekiyor.

Sağlıklı ev yemeklerini restoran kalitesinde sunmayı hedefleyerek “kapıya yemek servisi” konseptini yaratan Meal Box, lezzetli menü alternatifleriyle hem sağlıklı beslenmek isteyen hem de her gün “Bugün ne yesem?” diye düşünmek istemeyen bireysel ve kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli ev yemeklerini, iki saate kadar ısıyı koruyan özel termo kutularıyla İstanbul’un dört bir yanındaki müşterilerine ulaştıran Meal Box’ın ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor.

0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş