Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015
Bershka Elbise Modelleri

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015 koleksiyonları, birbirinden farklı tasarımlarıyla her tarza hitap edebiliyorlar. Hepsinin bir ortak özelliği var, ışıltı içerisinde şık silüetler yaratmak… Karlar Kraliçesi tadında gümüş payetler, sınırsız bir özgürlük vaadeden tül kumaşlar, modernliğe vurgu yapan klasik elbiseler, tüm ihtişamıyla vitrinleri süslerken; yeni yılın gözdesi kırmızı, en canlı ve kadınsı haliyle karşımıza çıkıyor… İşte, yılbaşı gecesi partisine özel olarak hazırlanmış, ünlü markaların seçkin koleksiyonları…

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015 Adil Işık Koleksiyonu, son derece şık ve canlı bir şekilde, kadınları hayal ettikleri feminenliğe kavuşturuyor.

Adil Işık 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri, renkli ve parlak dokularıyla, kadının günümüzün ateşli dişisi olduğunu ispatladı. Vücudu saran balık kesimi ve uçuş uçuş eteği, gizemli maviyle daha da çekici bir forma kavuşurken, balıkçı yaka üstü feminen bir görünüm almış. İnce ve minyon bir fiziğe sahip bayanların tercih edebilecekleri bu model, yılbaşı gecesi için hoş bir altenatif olabilir. Ayrıca belirtmekte fayda var, altın tonlarındaki ince kemeri, modele sonradan eklenilen bir aksesuar olarak sunulmuş ve çok yakışmış. Gelelim yeni yılın rengi kırmızıya… Güçlü ve canlı kadınları temsil eden kırmızıyı, Adil Işık elbise modellerinde parlak dokularla bir arada görüyoruz. Adeta yılbaşı partiniz için tasarlanmış bu model, orantısız vücut ölçülerini estetik bir forma sokan özelliğiyle de ön planda. Yüksek bel hareketli etek kesimi, rahat ve konfor sağlarken, elbisenin üst kımında yer alan gümüş minimal yakası, ilk bakışta dikkatleri çekmeyi başarmış.

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015 Adil Işık Koleksiyonu, son derece şık ve canlı bir şekilde, kadınları hayal ettikleri feminenliğe kavuşturuyor.

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015 Adil Işık Koleksiyonu, son derece şık ve canlı bir şekilde, kadınları hayal ettikleri feminenliğe kavuşturuyor.

Orantılı Şıklık

Bershka 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri kadınları, altın gibi parlayan tasarımlarıyla zarif, yarı transparan desenleriyle kibar bir görünüme ulaştırıyor. Ya da her ikisi… Seçim sizin! Ama bir gerçek var ki, Bershka’nın yeni yıla özel olarak sunduğu bu elbiseler, minyon vücuda sahip hanımlar için, göz alıcı bir şıklıkta vitrinleri süslemişler. Işıltılı payetler, üst kısmı ve kolları sararken; modelin bacak ve sırt dekoltesi, orantılı bir silüet yaratmış. Aynı şekilde, vücudu saran siyah transparan tül kumaşın, şerit halinde gelen dantellerle birleşimi, modeli orantılı bir güzelliğe ulaştırmış. Her daim gösterişten yana olan bayanların ilgisini çekebilecek bu iki elbise, Bershka vitrinlerinde moda severleri bekliyor.

Bershka Elbise Modelleri

Bershka Elbise Modelleri

Kadife Dokular

Bershka 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri, kadife kumaşın ağırlığını kendine özgü, genç tarzıyla yorumlamış ve partiler için hoş alternatiflerle sunmuş. Öncelikle belirtmek isteriz, tüllerin ve kadifenin başarılı işbirliğiyle, elbisenin sırt bölgesi tek kelimeyle şahane olmuş. Sırtı saran incecik tül kumaş ve bel bölgesindeki dekoltesi, özgüvenli bir duruş sağlarken; kalın siyah şeritler, tasarımda ustalıkla kullanılmış. Küçük bir portföy ve siyah stilettolarınızla cazibeli bir görünüme kavuşabileceğiniz bu model, sizi gecenin en gösterişli kadınları arasında yapacaktır.

Bershka Kadife Elbise Modelleri

Bershka Kadife Elbise Modelleri

Karlar Kraliçesi

Forever New 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri baştan aşağı gümüş payetlerle süslü elbiselerini gözler önüne serdi. Payet ve boncuklarla bezeli, kesik boyun bu model sihir içinde ışıldarken, görünmez fermuarı ve astarı sizi rahat ve konforlu bir görünüme de ulaştırıyor. Peki daha sade olmak isteyenler? Forever New onları da düşünmüş ve özel davetler için şık bir tasarım hazırlamış. İki parçalı jakarlı, pastel tonlarındaki Samantha elbisesi, tam da bu formata uygun bir tasarım olmuş. Elbisenin en parlak noktası olan yakasındaki taşlar, ilk bakışta dikkatimizi çekerken; pilili etek kesimi ve crop üstü, hoş bir detay olmuş. Kış mevsimine uygun renkleri barındıran bu model, krem rengi topuklu ayakkabınızla uyum içerisinde olacaktır.

Forever New Elbise Modelleri

Forever New Elbise Modelleri

Genç Kadın Ruhu

Pull and Bear 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri, genç ve dinamik ruhlu kadınların tarzını yansıtan modelleriyle karşımıza çıkıyor. Tamamı ultra kısa eteklerden oluşan kreasyon, hafif ve tartışmasız eğlenceli olarak, genç kızlara hitap etmişler. Modern bir havada tasarlanan, kendinden çiçek desenli belli belirsiz siyah dokular, ilk bakışta ağırbaşlı bir izlenim verse de; eteğin yüksek bel kesimi ve ışıltılı bebe yaka aksesuarı, genç kadın tarzını yakalamayı başarmış. Gelelim daha enerjik modellere! Payetlerin tekrar hayat bulduğu Pull and Bear ışıltılı elbiseleri, kesimi dolayısıyla spor bir havada modaseverlere sunulmuş. Çılgın partilerin, eğlenceli aktivitelerin bir numaralı parçası olabilecek bu model, siyah botlarınız veya çizmelerinizle tamamlandığında, trend bir stil oluşturmanız içten bile değil…

Pull and Bear Elbise Modelleri

Pull and Bear Elbise Modelleri

Modern Etki

Stradivarius 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri, çarpraz bantların alışagelmiş haini, tekrar karşımıza çıkardı ve klasik olan herşeyin, aslında ne kadar yeni olduğunu kanıtladı. Vintage model çarpraz kesim, ağ formatı elbise modelinde uygulanarak, hoş bir uyum sergilemiş. Özümsenmeyecek kadar gösterişli olan ışıltılı parlak kumaşı ve belin inceliğine vurgu yapan kesimi; modern ve şehirli kadının cazibesini vurgular nitelikte olmuş. Gelelim püsküllerin isyanına… Sizin enerjinize enerji katacak bu model elbiseler, adeta hareketli geçen partiler için tasarlanmış. Böylesi salaş efektler her ne kadar dökümlü bir görünüm oluştursa da, vücudu saran üst kısmı, püsküllerin ardına gizlenmiş. Pop kültüründen ilham alınmış bu elbiseler, Stradivarius Casual Party koleksiyonunda, sizleri beklemekte!

Stradivarius Elbise Modelleri

Stradivarius Elbise Modelleri

Çekici Payetler

Topshop 2014-2015 Koleksiyonu Elbise Modelleri, söz konusu yılbaşı partilerinin ışıltısını dünyasını tasarımlarına yansıtıyor. Modellerin bol kesim kolları, elbisede spor bir hava yaratsa da; payetlerin renkleri ve desenleri, elegant bir tarz yakalamayı başarmış görünüyor. Aktif çalışan kadınlar için tasasız bir şıklık sunan Topshop, özel davetleriniz için tasarladığı bu modelleriyle, sizi gecenin yıldızı olmanızı kolaylaştırıyor. Şık bir portföy çanta ve stilettolarınızla tamamlayarak, yeni yıla gösterişli bir giriş yapabilirsiniz.

Topshop Elbise Modelleri

Topshop Elbise Modelleri

Yılbaşı Gecesi için Elbise Modelleri 2015 koleksiyonlarını, en parlak ve en enerjik halleriyle sizlere sunduk. Güçlü kadın, zarif kadın, modern kadın, cesur kadın… Peki ya sizin tarzınız hangisi?

14 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş