Yaz gelinleri için saç aksesuarı seçimi

Yaz gelinleri için saç aksesuarı seçimi

Yazın gelmesiyle birlikte düğün planları yapanların hayalleri gerçeğe dönüşecek. Aylar öncesinden gelinliğine, ayakkabısına, düğün konseptine karar veren heyecanlı gelin adayları için en mühim konulardan biri de elbette saç aksesuarları. Yaz gelinleri için birbirinden güzel ve geniş yelpazede saç aksesuarı mevcut. Tek yapmanız gereke size en uygun olan saç aksesuarı seçimini yapmak.

Çiçekten taçlar, saç bantları ya da tokalar seçim sizin

Son yıllarda özellikle canlı ve doğal görünümlü çiçekler gelinlik modellerine göre tamamlayıcı aksesuarlar arasında yer alıyor. Düğün atmosferine en çok yakışan canlı çiçekleri aynı zamanda gelin buketlerinde de kullanmak bir bütünlük sağlayacaktır. Yaz mevsiminin en güzel çiçekleri beyaz güller, frezya, cipso ve papatya ile hazırlanacak harika gelin taçlarını kullanabilirsiniz.

Çiçekleri gelin tacında kullanmak istemeyenler için de en güzel alternatif tabii ki günlük hayatta da severek kullandığımız saç bantları da harika bir topuz ile yine gelinliğine uygun alternatifler arasında olabilir. İster balerin topuzu ister de dağınık bir topuz ile saç bantlarının ne kadar yakışacağını görebilirsiniz. Gelinliğin sade bir modelse daha gösterişli ve ışıltı modelleri tercih edebilir, eğer gelinliğiniz gösterişli ve işlemeli detaylara sahipse biraz daha naif bantlar tercih etmeniz çok daha güzel olabilir.

Ayrıca çiçekler ve saç bantlarının yanı sıra, saç tokaları da dağınık topuz ya da omuzlarına dökülen saçlar için harika bir bütünlük yaratabilir. İncili taşları, enseden ya da saçlarının çevresine sarabileceğin yaprak motifleri de bohem bir görünüme kavuşmanı sağlayabilir.

Kusursuz bir saç ile gelinliğini tamamlamak, bir prenses gibi görünmek senin en doğal hakkın çünkü, bugün senin en özel günün olacak. Şimdi sana verdiğimiz önerilerle, gelinliğinle uyum sağlayacak en güzel aksesuarlarla saç modellerini deneyimlemeye başlayabilirsin.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş