Vücut tipine en uygun bikini modelleri

Vücut tipine en uygun bikini modelleri

Yaz geldi gelecek derken artık sonunda güneşli güzel günlere kavuştuk. Yaz geldiğine göre, tatil planları da yapılmış ya da yapılmaya başlanmıştır diye düşünüyoruz. Sıcak günlerin tadını denizin serin sularında geçirip ardından pırıl pırıl güneşin altında güzelce bronzlaşmanın keyfini çıkaralım. Bütün bunları yapmadan önce tabi ki alışveriş yapmak gerek değil mi? Bu senenin modası bikini modelleri hakkında bir araştırma ilk adım olacaktır. Fakat biz size bu senenin modası olan bikini modellerini önünüze atmak yerine, vücut tipinize en uygun bikini modellerini göstermenin daha doğru olacağına karar verdik. En moda bikini modelleri içinden vücut şeklinize en uygun olanı seçmeniz için size yardımcı olamaya çalışacağız. Ne dersiniz sizce de mantıklı değil mi? Cevabınız evet ise hemen yazımızın devamına bir göz gezdirin.

Son trend bikini modellerinden size en uygun olanı

Omuzlarınız mı geniş? Yoksa bacak boyunuz mu kısa? O zaman size en uygun bikini seçiminde bunlara dikkat edin…

Önce geniş omuzluları ele alalım

Geniş omuzlara sahipsen genel olarak kendini gayet iyi hissediyorsundur çünkü haklısın geniş omuz genelde herkesin hoşuna gider. Ama eğer yanlış bikini tercihi yaparsan emin ol geniş omuzların seni çok erkeksi gösterecektir, o yüzden dikkat etmen gereken ufak detaylar ver. Öncelikle yapman gereken, dikkati farklı taraflara çekmek için ufak detayları olan modelleri ya da bu sezon plajlarda sık sık göreceğimiz sporcu tarzı bikini modellerini tercih etmek olacaktır.

Belin kalın ise o zaman mayo-kini

Belinin kalın olduğundan şikayetçiysen, bel kısmında daralan mayo-kini modelleri senin için yaratılmış. İnce bir bele sahip değilim diye üzülmene gerek yok doğru seçimlerle onu ince göstermek senin elinde.

Bacak boyun kısaysa ona da bir çare var

Kıyafet seçimi yaparken bacak boyunu uzun göstermek için ilk yöneleceğin şey yüksek bel uzun paça pantolonlar. Peki bikini tercihinde hangi model iyi olur? Onun da çaresi sezonun en trend parçalarından olan yüksek bel bikini modellerinde. Yüksek bel bir bikini ile bacaklarını uzun gösterebilirsin.

Göğüslerim küçük ne yapmalıyım?

Bikini giyerken küçük göğüsleri daha büyük göstermek elbette mümkün. Eğer fırfırlı ve desenli modellerde bir bikini seçersen emin ol küçük göğüslerinden şikayet etmeyeceksin.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş