Vogue Eyewear Adriana Lima ile Anlaştı

Vogue Eyewear Adriana Lima ile Anlaştı

Vogue Eyewear  Adriana Lima ile anlaştı. Ünlü güneş gözlüğü markası vogue eyewear ilkbahar yaz 2015 koleksiyonu tanıtım kampanyası için ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile çalışacak. Tüm dünyada yayınlanacak reklam kampanyası modayı takip eden yenilikçi kadınları hedeflerken renkli ve eğlenceli modelleriyle yazın hareketliliğini yansıtıyor.

Adriana Lima - Vogue gözlük modelleri 2015

Vogue Eyewear Adriana Lima ile anlaştı

Vogue Eyewear gözlük Adriana Lima ile tanıtıyor, koleksiyonun çekimlerini Brezilya’da yapıyor

Dünya çağında başarılı ve popüler bir model olan Victorias Secret’ın efsanevi meleklerinden biri Adriana Lima ile Brezilya’nın doğal güzellikleri ile ünlü tatil beldesi Buzois’de gerçekleştirilen çekimler, Vogue gözlüklerinin ilkbahar yaz 2015 koleksiyonu tanıtımı için renkli görüntüler sunuyor. Dünyanın güzel kadınlarının kusursuz bir şekilde fotoğraflayan Ellen von Unwerth tarafından yapılan tropik konseptteki çekimlerde Adriana Lima Vogue Eyewear koleksiyonundan altı farklı gözlüğü tanıtırken görünüyor.

Adriana Lima - Vogue Eyewear 2015

Adriana Lima – Vogue Eyewear 2015

Adriana Lima ‘ya Kampanyada İki Ünlü İsim Daha Eşlik Ediyor

Vogue Eyewear ilkbahar yaz 2015 koleksiyonu tanıtımlarında Adriana Lima dışında Hintli aktris Deepika Padukone ve Çinli aktris Liu Shi-Shi de yer alıyor.

Deepika Padukone - Vogue güneş gözlüğü modelleri

Deepika Padukone – Vogue güneş gözlüğü modelleri

Tanıtım için seçilen bu üç ünlü yüzün ortak özellikleri kendine güvenen tarzları, karşı konulmaz çekicilikleri ve karizmaları olarak tanımlanıyor. Çekimlerde yer alan Vogue Gözlük modellerinin hepsi Adriana Lima, Deepika Padukone ve Liu Shi-Shi tarafından kendi zevklerine uygun olarak bizzat seçilmiş gözlüklerden oluşuyor.

5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş