Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015
Victoria's Secret Spor Sütyenleri

Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015

Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 seneleri için hazırladığı tasarımlarında; rahatlık ve konforun bir arada sergilendiği, günlük kullanıma uygun parçalardan oluşmuş. Koleksiyonda yer alan tişört sütyenlerinin yanısıra, markanın son koku serisi olan “Eau So Sexy” de yer almış. Kokuya gelirsek, kadınların cazibesini ve canlı kişilikleriyle ortaya çıkaran, bahar mevsimine yakışır taze çiçek kokularıyla sunulmuş. “Incredible Bra” adıyla üne kavuşan spor sütyenleri, rengarenk taytlar ve konforlu sütyenler… Daha fazlası için, Victoria’s Secret melekleri eşliğinde hazırladığımız Simply Sexy Koleksiyonu’na göz atalım isterseniz…

Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 sezonunda yer alan konforlu sütyen modelleri, kadınların spor tarzını öne çıkarıyor.

Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 sezonunda tasarladığı sütyenleri, genç ve dinamik genç kızların spor yaşam tarzını vurgulayan, kullanışlı parçalardan oluşmuş. Kavrayan kalın bantları ve yumuşak kumaşı esnek vücuda göre tasarlanırken; göğüs kısmının kalıplı yapısı, göğüsleri daha dik ve estetik bir forma kavuşturmuş. İç giyiminde, pastel tonları sevenlerin ilgisini çekebilecek bu modelde, sokak stiline ilham veren kıyafetleriniz içine giydiğinizde, gün boyu konforlu olabilirsiniz.

Victoria's Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 sezonunda yer alan konforlu sütyen modelleri, kadınların spor tarzını öne çıkarıyor.

Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 sezonunda yer alan konforlu sütyen modelleri, kadınların spor tarzını öne çıkarıyor.

Victoria’s Secret “Incredible Bra” Sütyen Modelleri

Victoria’s Secret ‘dan yeni bir sütyen modeliyle daha vücuda seksi dokunuşlar katıyor. “Incredible Bra” olarak vitrinleri süsleyen bu modeller, parlak ve renkli kumaşıyla göz dolduruyor. Rahat giyim için tasarlanmış, esnek bir yapıya sahip Incredible Bra Sütyenler, 2014 yazından sonra 2015 kış sezonunun da hit parçalarından olacak gibi görünüyor. Önden kapanan fermuarı rahat stili pekiştirirken, rengarenk taytlarla kombinlenebilmesi, fit görünüm elde etmenizi sağlıyor. Aynı zamanda vücudu kuru tutan dokusu, hareketli yaşam tarzınızla gayet uyumlu görülmekte!

Victoria's Secret Spor Sütyenleri

Victoria’s Secret Spor Sütyenleri

Victoria’s Secret Eau So Sexy Parfüm

Çiçek kokularının huzur veren etkisini hissettiren Eau So Sexy Parfüm, Victoria’s Secret Simply Sexy Koleksiyonu 2014-2015 sezonunda karşımıza çıkıyor. Bahar mevsimin havasından ilham alınmış bu koku, natüralliği ön planda tuttuğunuz kombinlerinize ferahlık getirmeyi amaçlamış. Genç, dinamik, ferah görünümüze uygun modelleri, yine onun kadar canlı kokularla tamamlamak isteyenlerin tercih edebilecekleri Eau So Sexy Parfümler, Victoria’s Secret mağazalarında sizleri bekliyor.

Victoria's Secret Eau So Sexy Parfüm

Victoria’s Secret Eau So Sexy Parfüm

Simple Sexy Koleksiyonu’nun Victoria’s Secret melekleriyle yapılan eğlenceli çekimleri, galerimizden inceleyebilir, rahat yaşam tarzınıza en uygun tasarımla kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

9 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş