Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor

Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor

Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor. Popüler iç giyim markası Victoria’s Secret meleklerinden Michaela Kocianova, Sagaza Madrid moda evi için ülkemize gelecek ve 14 Ocak Perşembe günü Sagaza Madrid 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ‘nu tanıtacak.

victorias-secret-mankeni-istanbula-geliyor-1

Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor

Sagaza Madrid 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu heyecanı

Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor. Düğün, nişan gibi özel geceler için hazırladığı abiyeleriyle tanınan Sagaza Madrid, Fashionist’16 kapsamında gerçekleştireceği defilesini, moda severlere sunacak. Defilenin baş mankeni Victoria Secret modeli Michaela Kocianova olurken; gece kombinlerine yepyeni bir anlayış getiren Sagaza tasarımlarımlarıyla boy gösterecek.

Sagaza Madrid 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Sagaza Madrid 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ‘nda Victoria’s Secret Meleği

Denizin Derinliklerinden Gelen Kreasyon

Suyun freshliğinin binbir tonunu modellerine uygulayan moda evi, bu doğallığını Michaela Kocianova ‘nın naifliğiyle birleştiriyor. SAGAZA Madrid, Profundo Del Mar/Denizin Derinliklerinde konseptiyle hazırladığı İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonunda ilhamını bir çok yaşama ev sahipliği yapan, deniz altının büyülü dünyasından alıyor. Kadının yumuşak, gizemli ve naif duruşuna gönderme yapan, romantik bir hikaye sergiliyor. Denizin etkileyici zenginliğini bütün ihtişamıyla gözler önüne seren koleksiyonda, derinliği olan renklere, farklı ton ve geçişlerine sıklıkla yer veriliyor.

SAGAZA Madrid Profundo Del Mar Kreasyonu 2016

SAGAZA Madrid Profundo Del Mar Kreasyonu 2016

Detaylar Mercan Saç Aksesurlarında

Detaylarda korsaj, drape, volanların sıkça kullanıldığı 32 parçalık koleksiyonda saç aksesuarlarıyla bütünleşen ve vücudu tamamıyla saran tasarımlar göz dolduruyor. Şapka tasarımcısı Merve Bayındır’ın mercan ve deniz anasından esinlenerek tasarladığı saç aksesuarları SAGAZA Madrid’in heyecan veren modellerine eşlik ediyor.

Mercedes Benz Fashion Week Madrid Primavera Verano 2014

Victoria Secret modeli Michaela Kocianova Mercedes Benz Fashion Week Madrid Primavera Verano 2014

Victoria Secret meleği Sagaza Kızı olacak

Victoria’s Secret Mankeni İstanbul’a geliyor. 1988 doğumlu Slovak model Michaela Kocianova 2004 Elite Model Look yarışmasında ikincilik kazanmasının ardından isminden sıkça söz ettirdi. O günden bu yana Monique Lhuillier ve Vivienne Westwood reklamlarında yer alan model Alexander McQueen, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Ann Demeulemeester ve John Galliano gibi tasarımcıların defilelerinde yer aldı. 2007 yılında Victoria Secret Fashion Show’da podyuma çıktı ve marka kataloğunda fotomodellik yaptı. İtalyan Vogue, Velvet, İspanyol Vogue, Elle, İngiliz Elle, Amica ve L’Officiel gibi dergilerde defalarca kapak oldu. 2009 yılında İtalyan tasarımcı Piazza Sempione’in marka yüzü oldu. 2010 Guy Ritchie’nin yönettiği Christian Dior Homme parfüm reklamı için Jude Law ile kamera karşısına geçti.

Victoria Secret meleği Sagaza Kızı

Victoria Secret meleği Sagaza Kızı

SAGAZA Madrid Fashionist ’16 defilesi, 14 Ocak Perşembe, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda saat 20:00’de başlayacak.

SAGAZA Madrid Fashionist ’16 defilesinde Victoria's Secret Mankeni

SAGAZA Madrid Fashionist ’16 defilesinde Victoria’s Secret Mankeni

 

5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş