Vazgeçilemeyen kırmızı ruj ve doğru kullanımı

Vazgeçilemeyen kırmızı ruj ve doğru kullanımı

Her kadının çantasında mutlaka bir tane olması gerektiğini düşündüğümüz kırmızı ruj, aslında en tehlikeli makyaj malzemesidir.

Zamansız bir güzelliğe sahip olan, yıllandıkça daha da cezbedici olan kırmızı ruj çekiciliği, her kadını ve dolayısıyla erkeği etkisi altına almaya yeter. Cuma akşamı iş çıkışında, hafta sonu partilerinde, ofiste stilini küçücük bir dokunuşla mükemmelleştiren, asla vazgeçemediğin bu kusursuz hamleyi yapabilmek için çok uğraştığınızı biliyoruz. Her adımın mükemmel olması için sarf ettiğiniz çabalar elbette bir gün mükemmele ulaşmanıza yardımcı olacak. Her kullandığınızda biraz daha sizinle bütünleşecek olan kırmızı rujla kurduğunuz bağa sin bile inanamayacaksın. Kısa süre sonra bağımlılık yapacak bu mükemmel rengin tüm alternatiflerini denemek isteyeceksiniz.

Mükemmelliği yakalamak için doğru tonu seçin

Elbette kırmızı ruj kullanmak, kadınların özgüvenini destekleyen bir ayrıntı. Ancak, doğru kullanılmadığı zamanlarda kötü senaryoların yazılmasına neden olan kırmızı rujun mükemmel olmasını sağlamak için küçük makyaj sırlarını bilmek gerekiyor. Önemli olan ilk sır, ten rengine uygun ruju bulmakta. Ten renginize en uygun ruju bulabilmek için ise sizi, “Ten rengine en uygun ruj hangisi?” yazımıza göz atmaya davet ediyoruz. Sonrası ise çok kolay. Gündüz daha parlak ve nemli yapıda olan, gece de uzun saatler dayanıklılığını koruyan mat renklerle en iyi sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. Şimdi yaz geldi artık, plajda da göz alıcı bir görünüm elde etmek istiyorum demeniz çok normal, o zaman size dudaklarınızın canlı görünmesini sağlayan, hem de göz alıcı bir parlaklık sağlayacak olan lip-glossları öneriyoruz. Şehirde ve tatilde çantanızda mutlaka olması gerekenler listesinin başında yer alması gereken kırmızı rujunuzu almayı ihmal etmeyin.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş