TAG Heuer’den Curve ve Zenith

TAG Heuer’den Curve ve Zenith

TAG Heuer koleksiyonunun en önemli özelliği Formula 1 araçlarının lastiklerinde kullanılan, ekstra esnek ve dayanıklı bir materyal olan Elastomer ile kaplanan beta titanyum saplar ve ergonomik entegre menteşeler ile kullanıcıya konforlu kullanım sayesinde yüze rahatça oturarak, hareket rahatlığı sağlıyor. TAG Heuer’in yüksek irtifalarda yapılan sporlar ( Kayak, Dağcılık vs. ) için üretmiş olduğu High Mountain güneş camları da moda ile sporun bir arada iyi bir şekilde harmanlanmasını sağlar.

Tag Hauer Curve modellerinin çerçeveleri tamamen titanyumdan üretilmekte ve bazıları seramik ile kaplıdır. Bu sayede sağlamlık konusunda da rakipsizdir. Zenith modelleri ise tek parça camdan oluşmasına rağmen orta kısımda yer alan titanyum köprü sayesinde diğer tüm çerçevesiz gözlüklerden 6 kat daha dayanıklıdır.

TAG Heuer’in yüzde hissedilmeyecek kadar hafif olan, yüksek performanslı çerçevesiz cam modelleri, ve 3 boyutlu  ısıtılmasına gerek duyulmadan ayarlanabilen 8 farklı renk alternatifli  titanyum saplarıyla, Track serisi bu seneye damgasını vuracak.
Marka: TAG Heuer.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş