Stradivarius’a Yaz Geldi

Stradivarius’a Yaz Geldi

Burcu Saygı – Beyaz, kırmızı ve lacivert bu yazın olmazsa olmazları desek yalan olmaz. Tişört ve hırkalarda olduğu kadar şortlarda, ayakkabı ve çantalarda hatta şapkalarda karşımıza sıkça çıkan bu renkler Stradivarius’un yeni sezon koleksiyonunda başrolde.
Plaj renklerini ve desenlerini günlük yaşamımıza taşıyabileceğimiz renk ve modellerdeki tasarımlar yazın renklerine renk katıyor.
Küçük çiçek detayları ise koleksiyondaki her parçada kendini hissettiriyor. Özellikle çiçek desenli çanta ve şapkalar benim favorim.
Son birkaç yazdır kollarımızdan eksik olmayan kalın tahta bileziklerse bu sezon biraz daha renklenerek karşımıza çıkıyor. Bu trendi takip etmek için işte bir ipucu; kalın bileziklerinizi tek tek kullanmak yerine renkleri ve desenleriyle farklı olan bileziklerinizi birlikte kullanarak sıra dışı ve hoş bir görünüm yaratabilirsiniz.
Stradivarius’un yeni sezon koleksiyonunda yer alan bir başka temaysa romantik esintiler. Geçmişin örgü trikolarının, çiçek desenli tasarımların, kot salopetlerin yer aldığı koleksiyonu saçınıza bağlayacağınız fularlarla tamamlayarak nostaljik bir görünüm yaratabilirsiniz.
Ve fiyonk… Bu sene kafamızı nereye çevirsek her yerde fiyonk detaylara çarpıyor gözümüz. Tişörtlerde, eteklerde, ayakkabılarda, çanta ve şapkalarda hatta gözlük saplarında bile karşımıza çıkan fiyonk detaylara alışmaya başlasak iyi olacak.
Bu sezon ihtiyacımız olan her şey ve modayı takip etmek için Stradivarius’a bir bakmakta fayda var.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş