Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu
Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu ‘nda örgüler hiç bu kadar spor olmamıştır dedirtti. Belki kış mevsimi tam anlamıyla soğuklarını hissettirmedi… Ama yün hırkalar ve kabanlar spor şıklıkla Stradivarius vitrinlerinde başı çekti. Hem modern bir görüntüsü, hem de kolej stiliyle salaş bir tarzı var. Renkler kırmızı, lacivert ve beyaz yoğunlukta olup, kesimler casual tasarlandı. Eh haliyle bu genç bir hava kattı. Ben çok sevdim, dilerseniz beraber inceleyelim!

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu

Senelerin Vazgeçilmezi Derin Yakalar

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu geçmiş senelerden ilham almış olacak ki, yine ve yeniden kalın şeritli yakaları kreasyonuna katmış.

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu Kazak Modelleri

Kırmızı Kabanlı Kız

Az eforla şık görünmeyi kolay kolay başaramazsınız ya! Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu zarif kabanları, günlük hayatında sadelikten yana olan kadınların tercihi olabilecek nitelikte. Şık olmak aslında hiç zor değil…

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu Kaban Modelleri

Cesur ama Rahat Görünmek

Cesur ama rahat görünümlerin, mavinin binbir tonuyla harmanlanarak sunulduğu Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu ‘nda; çizgisel baskılar, blok renkler, hafif şifonlar sizi hem cesur gösteriyor hem de konforlu bir kombine hazırlıyor.

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu Etek Modelleri

Stradivarius 2018 Kış Koleksiyonu ‘ndan benim için odak nokta bu üç parça oldu. Duyduğuma göre de şu an güzel bir indirim var. İster online alışveriş yapın, ister mağazaları ziyaret edin. Lakin mutlaka bakmadan geçmeyin! Görselleri detaylı incelemek isterseniz hemen bir altta yer alan galeriye göz atabilirsiniz. Daha daha fazlası için de stradivarius.com alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ben bu yazıyı 8 Şubat 2018’de yazdım umarım indirimi kaçırmazsınız:)  Herkese mutlu alışverişler olsun.

6 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş