Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler
Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

2017 yaz sezonu, Stradivarus için çiçek bahçesi demek; japon ağaçları demek; uçuş uçuş etekler demek! Bakınız size neler seçtim…

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Yepyeni bir akım: Kot üstü elbise

İtiraf ediyorum, bu haberi sadece bu modelleri göstermek için yazıyorum. Sonra beğendiklerimi de ekleyeceğim ama ilk sırada kot pantolon üzerine transparan elbiseler! Benim en favori kombinlerim arasında yer almaktalar. Bir kere hem modern, hem de seksapalite tavan! Baştan aşağı transparan kumaşın denimlerle bütünleşmesiyse, harika bir uyumu gözler önüne seriyor.

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Poplin Etekler

2017 yazının en gözde elbise modellerinde hemen hemen aynı kesimi görüyorum, volanlı etekler. Düz ve sade fiziğinize hareket katmak için ideal olan bu elbiseler, Stradivarius 2017 Yazlık Elbise Modelleri ‘nde yine başı çekiyor. Renk paleti pastel tonlarında, desenlerse çiçek işlemelerle donatılırken; o detayların iki omuzda kullanılması modele derinlik katıyor. İşin özü, bütün kış gördüğümüz kazaklardaki çiçek işlemeler, malum kazakları terkederek yazlık elbiselere işlenmesi, beni oldukça mutlu ediyor.

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Şifon Elbiseler

Bir klasiktir uçuş uçuş yazlık elbiseler. Her yaz dikkat çeker, enerjinize enerji katar. Zamansızdır ve konforlu bir şıklık verir. Giy çık modellerden olup, kombinlemesi kolaydır. Hatta en çok ne giyeceğimize karar veremediğimiz durumlarda bu elbiseler imdadımıza yetişir. Stradivarius modellerinde de bu tasarımlar, düşük omuz detaylarıyla romantik bir hava estirmekte. o fırfırlar da, en az çiçekler kadar dikkat çekiyor.  Camel sandaletlerle de bi hayli yakışıyor.

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Gömlek Elbiseler

Sade ama bir o kadar da iddialıdır tek gömlek elbiseler. Bir zamanlar sıkça denk gelirdim, sahillerde hatta iş toplantılarında! Şimdi yeniden vitrinleri süslemeye başlamışlar, renk renk, desen desen… Çiçekler de bu modelleri daha da canlandırmış, enerjik göstermiş. Ben sevdim doğrusu.

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Omzu Açık Elbiseler

Omuzunu kavrayan fırfırlar şirin bir görünüm verse de bana hep seksi gelmiştir. Bu fırfırları iddialı hale de getirebilirsiniz, günlük sokak kombinlerinize de yansıtabilirsiniz; her şey sizin elinizde! Stradivarius elbiselerindeyse bu modelleri, bebek pembesi ve bebek pembesi olarak görüyoruz. Seçim sizin!

Stradivarius 2017 Yazlık Elbiseler

Bu arada hatırlatmakta fayda görüyorum: Stradivarius ‘ta şu an %20 gibi güzel bir indirim söz konusu. Son gün de 28.05.2017 pazar günü! Ben size 10 gün önceden haber veriyorum. Stokları tükenmeden mağazalarına uğrayın. Eğer ki vaktim yok diyorsanız, online alışveriş sitesini mutlaka ziyaret edin, pişman olmazsınız: buradan ulaşabilirsiniz.

7 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş