Stradivarius 2015 Tişört Modelleri
Stradivarius 2015 Tişört Modelleri

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri

Stradivarius 2015 Yaz Koleksiyonu, her modelinde kombinlere ayrı bir hava katıyor, bambaşka mesajlar yüklüyor. Yüksek sesli mesajların yanında, gösterişli desenler de yer alıyor; dolayısıyla tüm hakimiyeti üst kısımda birleştiriyor. Özetle, böylesi yalın kesimler Stradivarius modellerinde yeniden doğmuş görünüyor. Peki nedir bu tasarımlar derseniz; işte markadan sizler için seçtiğim 2015 yaz tişörtleri

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri

70’lerden Mesaj Var !

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri ‘nde 70 ‘ler nostaljisi, mesaj içerikli tasarımlarında kendini hissettirmiş. Retro renk paleti ve özgürlüğü vurgulayan baskıları, popüler 70’lerin dünyasını tekrar günümüze taşımış.

Vintage Bayan Tişört Modelleri

Vintage Bayan Tişört Modelleri

Sade Çizgiler

Hepimiz biliyoruz ki, ayrı ayrıyken farklı güçlere sahip olan siyah ve beyaz, bir arada dikkat çekici bir sinerji yakalamakta. Stradivarius 2015 Tişört Modelleri ‘ndeyse bu monokrom renkler, sadelik arayanlara hoş bir alternatif oluşturmakta. Günlük hayatında rahatlığa dikkat çeken ve risk aramayan tişörtler, masum beyazla siyahın zıtlığını aynı kutupta birleştirmeyi başarıyor.

Bayan Basic Tişört Modelleri

Bayan Basic Tişört Modelleri

Normcore Devri

Modern hayatın getirdiği yeni bir akım olan Normcore, tişört modellerinde de kendini gösteriyor. Hızlı dönen dünyada nefes alma isteği uyandıran, aydınlık renkleriyle içinizi açan bu parçalar; iddiadan uzak ve son derece hafif! Rahat olma isteğinizi ve “normal” olma hakkınızı tişört modellerinde arıyorsanız, Stradivarius 2015 yaz koleksiyonunun bu modellerinde mutlaka göz atmalısınız.

Bayan Uzun Tişört Modelleri

Bayan Uzun Tişört Modelleri

Desenlerin Oyunu

Şık, rafine, modern bir kadının gardrobunda olması gereken her model, Stradivarius koleksiyonunda bulunuyor desek yanlış olmaz. Etnik desenler ve bahar çiçekleriyle zanaatkarlara gönderme yapan marka; belden bağlamalı crop kesimleriyle de, sezonun seçkileri arasında yer almış görünüyor.

Çiçek Baskılı Kolsuz Tişört Modelleri

Çiçek Baskılı Kolsuz Tişört Modelleri

Özellikle yüksek bel pantolon ve ya eteklerle zamansız bir şıklık yakalayabileceğinizi düşündüğümüz bu renkli parçalar, vintage akımının vazgeçilmezlerinden olmaya da aday! Kolsuz ve askılı kesimlerinde hayat bulan bu dinamik baskılar, hem dikkat çekici bir görünüme ulaştırıyor hem de yaz mevsimine selam gönderiyor.

Çiçek Baskılı Askılı Tişört Modelleri

Çiçek Baskılı Askılı Tişört Modelleri

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri ‘nin öne çıkan tasarımlarını sizlere sunduk. Koleksiyonunun tüm tişörtlerine göz atmak isterseniz, fotoğraf galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Stradivarius 2015 Tişört Modelleri fiyatları ise, 20 lira ve ya 30 lira arasında değişiyor. Daha ayrıntılı fiyat bilgisi için Stradivarius web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş