Stiletto Kombinleri
Miranda Kerr, kalem etek ve elbiselerini stilettolarla tamamlayarak sade ve doğal bir görünüm sergiliyor.

Stiletto Kombinleri

Stiletto Kombinleri, şıklığın sporla işbirliği içerisinde olduğu, hemen hemen her tarzla uyumlu, cazibeli parçalar arasında yer alıyor. Günlük kombinlerinizde stiletto ayakkabıları tercih ederken, boyfriend jeanlerle trend bir stil; şık bir davette kalem eteklerle tamamlandığında, alımlı bir görünüm elde etmek mümkün… Ünlülerden ilham alarak hazırladığımız bu yazıda, siz de kendinize en uygun tarzı yakalayabilir, stilettolarınızla etkileyici bir duruş elde edebilirsiniz.

Stiletto Kombinleri ‘nde, beyaz stilettolar yine beyaz tonlarındaki kıyafetlerle, rafine bir şıklık yakalayabilir.

Stiletto Kombinleri arasında gözümüze çarpan, beyaz ve ya pastel ton kıyafetlerle tamamlanarak, şık bir duruş elde edebilen beyaz stilettolar yer alıyor. Beyaz gibi iddialı bir tonu kombinlemek, kuşkusuz renkler arasındaki en zor olanı… Ünlüler de bu tarz iddialı parçaları pek bir riske atmadan, yine aynı renk elbiselerle bir arada kullanmışlar. İngiliz aktris Rosie Huntington, Cannes Film Festivali ‘nde Louboutin ayakkabılarıyla dikkat çekici bir duruş elde etmiş. Christian Dior tasarımı, asimetrik kesim, straples model bu şahane elbiseyle tamamlanan aynı renk stilettolar; sade, klasik bir şıklık ve en önemlisi cazibeli bir görünüm sunuyor.

Stiletto Kombinleri 'nde İngiliz aktris Rosie Huntington, Louboutin ayakkabılarıyla beyazın uyumuna dikkat çekmiş.

Stiletto Kombinleri ‘nde İngiliz aktris Rosie Huntington, Louboutin ayakkabılarıyla beyazın uyumuna dikkat çekmiş.

Takım elbiselerde tepeden tırnağa beyaz giyinmek, iddiayı ikiye katlıyor. Beyaz stilettolarla, beyaz takım kombinleyen Kim Kardashian ‘ın, Miami benzin istasyonunda çekilen bu fotoğrafı bizi kendisine hayran bıraktırdı. Esmer tenine yakışan beyaz rengin yanısıra, klasik takımına seçtiği beyaz stilettoları iddianın gücünü yansıtmakta…

Kim Kardashian 'ın beyaz takım elbisesiyle tamamladığı beyaz stilettoları, esmer tenini ortaya çıkarmış.

Kim Kardashian ‘ın beyaz takım elbisesiyle tamamladığı beyaz stilettoları, esmer tenini ortaya çıkarmış.

Cameron Diaz ‘ın “The Other Woman” çekiminde beyaz stilettolarıyla oldukça zarif görünüyordu. Elbisenin kalem etek formatı, ofis ortamı için ideal olup, şehirli kadınları anlatır nitelikte olmuş. Aynı zamanda kullanılan iki renk lacivert ve beyaz, stilettolarla gayet uyumlu görünmekte.

Cameron Diaz, "The Other Woman" çekiminde beyaz stilettolarıyla...

Cameron Diaz, “The Other Woman” çekiminde beyaz stilettolarıyla…

Siyah Şıklığına Renkli Stilettolar

Baştan aşağı siyah renge bürünmek yerine, kombininizi renkli stilettolarınızla tamamlayarak, stilinize canlılık getirebilirsiniz.  Nicole Kidman Cannes Film Festivali’nde, Alexander McQueen tasarımlı gece elbisesiyle, hem ince ve zarifliliğine vurgu yapıyor hem de seçtiği ayakkabılarla, düz ve klasik elbisesine renk katıyor. Net ve baskın tonların uyumu ilk bakışta göze çarparken, düz siyah elbisesinin duruşu oldukça feminen. Ayrıca, elbisenin kayık yaka detayı ve uzun ispanyol kolları 80’lerin esintilerini hissettiriyor.

Nicole Kidman Siyah Şıklığını Renkli Stilettolarla tamamlıyor.

Nicole Kidman Siyah Şıklığını Renkli Stilettolarla tamamlıyor.

Boyfriend Jeanlerle Stiletto Kombinleri

Sokak modasının vazgeçilmezi kot pantolonlar, bu sene boyfriend jeanlerle karşımıza çıktı. Böylesi salaş ve rahat bir görünüme, klasik bir hava katan stilettolar, renk renk modelleriyle sokakları süslemeye devam ediyor. Emel Acar bir davette, yırtık ve salaş boyfriend jean pantolonunu, bej tonlarındaki stilettolarıyla tamamlayarak, duruşuna natürallik katmış. Beyaz ceketi ve şifon bluzunun soft tonlardan tercih etmiş ve stilettolarıyla oldukça uyumlu bir görünüm sergilemiş. Gösterişli aksesuarlarıysa, casual tarzını bu şık davete uyarlamayı başarmış.

Emel Acar Boyfriend Jean ve Stiletto Kombini

Emel Acar Boyfriend Jean ve Stiletto Kombini

Kırmızı Stiletto Kombinleri

Beyaz kadar iddialı bir renk olan kırmızı, çanta ve ayakkabılarda en ufak bir hatalı kombinde faciaya neden olabiliyor. Önemli olan kırmızının dengesini iyi ayarlayabilmek. Jeanlerle yakalanan şıklığı Miley Cyrus, kırmızı stilettolarla tamamlayarak bu trende uyan isimlerden olmuş. Kırmızı zarif stilettolarını, crop tişörtüyle aynı renk seçmiş ve bol kesim salaş pantolonuyla yakıştırmayı başarmış. Tişört kesimini bizce biraz abartmış olsa da, biz stilettolarının uyumuyla bu duruşunu sevdik.

Kırmızı Stiletto Kombinlerinde Miley Cyrus

Kırmızı Stiletto Kombinlerinde Miley Cyrus

Kalem Etek ve Stiletto Klasiği

İnce ve minyon hanımların tercih edebilecekleri kalem etekler, bizce en çok stilettolarla yakışıyor. Zarif tarzınızı bozmadan, trend bir stil oluşturmaksa, canlı renkleri soft tonları kombinlemekten geçiyor. Victoria’s Secret meleği Miranda Kerr, davetlerde boy gösterdiği midi boy kalem etek elbisesi ve soft tonlarındaki stilettolarıyla gayet uyumlu görünüyor. Seçtiği canlı kırmızı elbisesi, ten rengi stilettolarla iddialı olduğu kadar, sade ve alımlı.

Miranda Kerr, kalem etek ve elbiselerini stilettolarla tamamlayarak sade ve doğal bir görünüm sergiliyor.

Miranda Kerr, kalem etek ve elbiselerini stilettolarla tamamlayarak adeta ince ve zarifliğe vurgu yapıyor.

3 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş