Skinnydip Aksesuarlarla Tarzını Konuştur
kristal taşlı telefon kabı

Skinnydip Aksesuarlarla Tarzını Konuştur

Parlak eğlenceli ve şık aksesuarları ile Skinnydip modada renkliliği sevenlerin kısa surede tercihi oldu. Teknolojik aletleri siyah ve gri renklerden kurtarmak için aksesuarlar tasarlayan Londra merkezli Skinnydip markası renkli tarzını günlük hayatına yansıtmak isteyenleri bekliyor.

kristal taşlı telefon kabı

Skinnydip Aksesuar

Skinnydip aksesuarlarla tarzını konuştur renkli taşlarla şıklığı yakala

Rengarenk Skinnydip aksesuarları kristal taşlarla kaplı Iphone kılıflarından pop art tasarımlı tablet kılıfları, şeffaf neon renklerdeki clutch çantaları ve kulaklıkları ile Türkiye ‘ de Harvey Nichols mağazalarında satışa sunuldu. Bu renkli aksesuarlarla günlük hayatınıza renk katabilir şıklığınızı telefonunuza, tabletlerinize yansıtabilirsiniz. Telefon kılıfı ve tablet kılıfı dışında çanta tasarımları da olan Skinnydip markasının renkli dünyası taşlı aksesuarları ve renkleri sevenleri içine çekiyor.

taşlı çanta

taşlı çanta

Elektronik cihazlarınızı renklendirmek, taşlı iphone kılıflarına, renkli çantalara ve sıra dışı tablet kaplarına sahip olmak istiyorsanız Harvey Nichols mağazalarında satılan Skinnydip ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

7 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş