Skechers yeni ayakkabı modelleriyle rahatlığı ayağımıza getiriyor

Skechers yeni ayakkabı modelleriyle rahatlığı ayağımıza getiriyor

Hem sağlıklı bir yaşam hem de zayıflamak için koşmanın ve yürüyüşün önemi çok büyük. Yürüyüş yaparken ya da koşu yaparken tercih edeceğimiz ayakkabı da sağlıklı bir beden için olmazsa olmaz. Uzmanlar ayak sağlığının giydiğimiz ayakkabının nasıl olduğu ile ilişkili olduğunu söylüyorlar. Özellikle koşu ve yürüyüş sırasında tercih edeceğiniz ayakkabı için size doğru bir alternatif sunmak istedik ve Skechers ailesinin en yeni üyeleri ile sizleri tanıştırmaya karar verdik.

Skechers ayakkabı ile enerjiyi hissedelim

Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla kadınlara dört mevsimde alternatifler sunan Skechers, ailesinin en yeni üyeleri Go Walk 4 ve Go Trail Ultra 4 ile güneşin enerjisini ayaklarınıza getiriyor.
Bugüne kadarki en gelişmiş yürüyüş deneyimi için yenilikçi 5GEN orta taban tasarımına ve yeni Skechers Goga Max iç tabanla gelişmiş örgü kumaşa sahip Go Walk 4 serisi, hafifliğiyle de ön plana çıkıyor.

Skechers_Go_Trail_Ultra_4_kadin_spor_ayakkabi_medya_moda_2

Mükemmel tamponlama özelliği, ayağın nefes almasını sağlayan dikişsiz üst yüzeyi, denge destekleyici katmanları, hız için tasarlanmış yenilikçi performans teknolojisiyle Go Trail Ultra 4, sizi harekete davet ediyor.

Özel Memory Foam taban teknolojisi ile tasarlanmış spor ayakkabılar esnek kauçuk dış taban ile desteklenirken, hava alabilen üst yüzeyi ve yastıklı bilek kısmı konforu üst düzeye çıkarıyor. Şık tasarımıyla antrenmanlar dışında günlük hayatın da vazgeçilmezi olmaya aday Skechers kadın performans serisi bünyesinde topladığı farklı renklerin çarpıcı uyumuyla ve zarif yapısıyla sportif bir şıklık için gerekli tüm detayları sunuyor.

Skechers’ın baharın renklerini ve güneşin enerjisini yansıtan modelleri; tüm Skechers mağazaları, seçkin perakende zincirleri ve www.skechers.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş