Skechers Spor Ayakkabıları 2015
Skechers spor ayakkabı modelleri 2015

Skechers Spor Ayakkabıları 2015

Skechers Spor ayakkabıları 2015 GOrun koleksiyonu koşu performansınızı arttırmayı hedefliyor. Skechers, GOrun 4 koşu ayakkabısı modeli ile spor yaparken konforu ve teknolojik tasarımı bir arada sunuyor.

Skechers Spor Ayakkabıları 2015

Skechers Spor Ayakkabıları 2015

Skechers spor ayakkabıları 2015 GOrun 4 modeli ile yüksek koşu performansını sunuyor

Son zamanların en çok tercih edilen ve yapılması en kolay sporlardan biri olan koşu için birçok seçenek sunan Skechers, koşu ayakkabılarının en yeni modeli olan GOrun 4 ile daha hızlı bir koşu performansını vaat ederken ve daha yenilikçi taban tasarımlarıyla da yüksek konforu sunuyor. M-Strike teknolojisine sahip taban ile yere ilk temasta ayak tabanlarının karşılaştığı darbe etkisini hafifleten Skechers GOrun 4 koşu ayakkabıları, spor sırasında sizlere ve bele binen yükü de hafifleterek vücut ve eklem sağlığını koruyor.

Skechers koşu ayakkabısı

Skechers koşu ayakkabısı – GOrun 4

Rengarenk ve yaratıcı tasarımları ile sporu daha zevkli hale getirin ve yenilikçi yapısı ile konforu arttıran Skechers spor ayakkabıları tek parçadan oluşan dikişsiz ve nefes alan üst yüzeyi ile de ayak sağlığınızı garanti altına alıyor.

Skechers spor ayakkabı

Skechers spor ayakkabı

Daha uyumlu ve yumuşak bir koşu deneyimi yasatmak, spor yaparken konforu elden bırakmamak ve eklem sağlığınıza da dikkat etmek için üretilen Skechers GOrun spor ayakkabıları denemek ve konforlu yapısını hissetmek için Skechers satış noktalarına uğramayı unutmayın.

İstanbul Özdilek AVM ve Optimum outlette mağazası bulunan Skechers spor ayakkabılarını aynı zamanda Boyner , Superstep, Ykm ve Ayakkabı Dünyası mağazalarında da bulabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Yukarı git
4 Shares
Share4
Tweet
Share
+1