Skechers sandalet ve terlik koleksiyonları yaz sıcağında kurtarıcı olmaya aday

Skechers sandalet ve terlik koleksiyonları yaz sıcağında kurtarıcı olmaya aday

Kış boyunca ofiste, sokakta, spor salonunda şık tasarımları rahatlık ile buluşturan Skechers yaz aylarında da iddiasını sürdürüyor. Hem rahatlığına hem şıklığına düşkün kadınları ve erkekleri düşünerek hazırlanan sandalet ve terlik koleksiyonlarıyla deniz ve güneş keyfini maksimum rahatlığa ulaştırıyor.

Hem rahat etmek hem de şık olmak için

Burst Rush In, Meditation ve On The Go 400 gibi her zevke hitap eden birbirinden renkli sandalet ve terlik seçenekleriyle kadınların gönlünü fethetmeye aday Skechers, özel olarak geliştirilen taban teknolojileri Memory Foam, Goga Max ve Yoga Foam ile her ihtiyaca ayrı bir çözüm sunuyor.

Erkekler için üretilen On The Go 400 serisi ile iki farklı alternatif yaratan Skechers, klasik ve parmak arası modellerini Goga Max tabanıyla bir araya getiriyor. Her adımda ekstra destek sunarak, en rahat şekilde yürümeyi sağlıyor ve ayağı yormuyor.

Birbirinden farklı koleksiyonları ile her mevsim şık olmak isteyen kadınların ve erkeklerin tercih edebileceği Skechers, birbirinden özel sandalet ve terlik koleksiyonları ile adeta herkesi yaz sıcağında rahat ve şık olmaya davet ediyor.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş