Sevgililer Gününde Define Avı
Sevgililer gününde, sevgilinize kışkırtıcı bir oyun hazırlayın.

Sevgililer Gününde Define Avı

Sevgililer gününde, sevgilinize kışkırtıcı bir oyun hazırlayın.

Sevgililer gününde, sevgilinize kışkırtıcı bir oyun hazırlayın.

Sevgililer gününüzü romantik ve bir o kadar da erotik olan oyunlarla, daha da renklendirin. Partnerinizle birbirinizin hassas noktalarını gözden geçirmenizi gerektirecek define avı oyununu deneyin.
Sevgililer günü için klasikleşmiş hediyeler vermekten sıkıldıysanız ve henüz çarpıcı “O” hediyeyi bulamadıysanız; bu sevgililer gününde, kutlama kartı veya ufak bir hediye vermek yerine, sevgiliniz için bir define avı oyunu organize etmeye ne dersiniz? Eğer bu fikirle ilgilendiyseniz, işte sevgilinizin sizin hassas noktalarınızı ne kadar iyi bildiğini gösterecek bir “Define Avı” için bazı oyunlar:
Define Avıyla Partnerini Tanıma 
İşte size partnerinizin günlük rutinini ve hareketlerini ne kadar bildiğinizi gösterecek bir yol.
1. “Seni seviyorum” ya da “Şimdi senle olmak isterdim” gibi anlamlı mesajlar içeren bir kaç tane aşk notu hazırlayın.
2. Partnerinizin evden işe gidene kadar yaptığı günlük rutinini düşünün.
3. Her bir notu onu şaşırtacak, rutininden bir an için çıkartıp yüzünü güldürecek yerlere saklayın. Notları saklamak için bazı yer önerileri:
– İç çamaşırı dolabı
– Tıraş takımının içi
– Kıyafetinin cebi
– Kahve fincanı
– Toplu taşıma kartının etrafı
– Çantası- cüzdanı
– O gün giyeceğini düşündüğünüz ayakkabısı
– Arabanın Torpido gözü
Sevgililer gününde, define avı oyunuyla, heyecanlı anlar yaşayın.

Sevgililer gününde, define avı oyunuyla, heyecanlı anlar yaşayın.

Kendini Tanıma Define Avı 
Bu Define oyununda, partnerinizin sizin hoşlandığınız şeyleri ne kadar bildiğini test edebileceksiniz. Oyunun zamanlaması, sevgiliniz işten eve geldiğinde başlayacak gibi düşünülmeli ve ipuçlarını bulup restorana gidebileceği biz zaman aralığınıa ihtiyaç duyulacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
Sevgililer günü için bir restorana rezervasyon yaptırın. Bu restoranın sık sık yemek yediğiniz yerin dışındaki bir yer olması, işin heyecanını artıracaktır. Evde bırakacağınız her ipucunda, restoranın adının bir harfini verin. Mesela “Medya Cafe” ye gidiyorsanız 9 tane ipucu hazırlayın ve her ipucunda bir harfi açıklayın. Ve oyun başlasın.
• Partnerinizin eve geldiğinde görebileceği bir yere ilk kartınızı koyun. Kartta “ Ben şu anda seni bekliyorum ama neredeyim? İlk ipucun benim en sevdiğim parfüm şişesinin altında“ yazsın.
• Bulduğu 2. Kartta yazan bilgilendirmede ipucu olacak harfi büyük yazabilirsiniz. Mesela “en sevdiğim fotoğrafın aLtına bak” gibi.
• Her ipucu restoranın bir harfini ortaya çıkarsın ve partnerinizi diğer ipucuna yönlendirsin. Yönlendirmeler partnerinizi ne kadar iyi tanıdığınızı gösterecektir.
• Oyuna daha da renklendirmek, heyecan katmak için kartlara romantik mesajlar da iliştirebilirsiniz. İlk karta “ Saat 8’de rezervasyon yaptırdığım restoranda olacağım. Restoranın ismini bulmak için ipuçlarındaki harfleri birleştir. Eğer restoranın adını bulamazsan beni arayabilirsin. Ama  bunun “cezasına” katlanmak zorunda kalırsın.
Sevgiler gününde, hediye olarak, Define Oyunu planlayın.

Sevgiler gününde, hediye olarak, Define Oyunu planlayın.

Erotik Oyunlar Define Avı 
Bu son Define Avı oyununda, bir restorana gitmek yerine bir otele sevgilinizi çağırabilirsiniz. Oyuna yine “Ben neredeyim? Seni bekliyorum” diye başlayacaksınız ama oyuna daha erotik ve kışkırtıcı hamlelerle devam edeceksiniz. İpuçlarındaki harfler otelin adını oluştursun. Kartlarda yazan ipuçları, bazı fantezilerinizi açığa çıkaran mesajlar da içerebilir. Ona ne giymesi gerektiğini söyleyebilir ve sizin ne giydiğinize dair bilgiler içerebilir. Bu erotik define avında önemli olan, her bir ipucunda tansiyonu daha da yükselterek, sevgilinizi daha da heyecanlandırmak. Sevgilinizin bulamadığı her bir ipucu için bir takım cezalar bularak, oyunu daha da şehvetli bir hale getirebilirsiniz.
Sevgililer gününüz kutlu olsun.
5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş