Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinlikleri
Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinlikleri

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinlikleri

Bu akşam; senenin en çok konuşulan makyaj trendlerinden “Strobing Tekniği ve Nude Makyajı” nın, tüm ayrıntılarının gözlemlenebileceği bir etkinlikten bahsetmek istiyorum… Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinliği, Sephora’nın belirlediği günlerde sizleri kendi mağazalarına bekliyor ve makyaj tutkunlarını güzelliğin büyülü dünyasının içine çekiyor. Belki geç kalınmış bir haber… Fakat gitmenin, henüz imkansız hale gelmediği de aşikar.

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinlikleri

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinlikleri

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinliği Tarihleri

Etkinlik günleri 12.00 – 18.00 saatleri arasında olup, Sephora make-up artistleri eşliğinde makyaj tutkunları keyifli vakitler geçirecek… Üstelik bu keyifli anlarını fotoğraf çekimiyle ve Sephora çerçeveleriyle ölümsüzleştirecekler.

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinliği Tarihleri

Sephora Türkiye 2016 Makyaj Etkinliği Tarihleri

Ayrıca etkinlik süresince 1’i ten olmak üzere 250 TL ve üzeri alışverişe çok şık bir çanta hediye edilirken, Made In Sephora markalı temizleyiciler de yüzde 15 indirimle satışa sunulacak. Ne hoş haber değil mi? İstanbul için geç kalınmış bir etkinlik haberi olsa da, Ankaralı ve İzmirli bloggerlar için bugünden başlayan bir tarih listesi mevcut:
18 Şubat 2016 – Capacity AVM
19 Şubat 2016 – İstinyepark AVM
20 Şubat 2016 – Akasya Acıbadem
21 Şubat 2016 – Aqua Florya AVM
26 Şubat 2016 – Akmerkez AVM
27 Şubat 2016 – Demirören AVM
28 Şubat 2016 – Palladium AVM
4 Mart 2016 – Alsancak AVM
5 Mart 2016 – Agora AVM
11 Mart 2016 – Tunalı AVM
12 Mart 2016 – Panora AVM

Strobing Tekniği ve Nude Makyajı ‘nın “EN”leri

Konumuz madem ışıltılı nude, o zaman konuyla alakalı bir kaç üründen bahsetmemek olmaz elbet…
Diorskin Nude Air Serum Fondöten: Dior laboratuvarları heyecan verici bir ultra-sıvı fondöten geliştirmiş. Talk içermeyen yapısı ve anında buharlaşan uçucu yağlarla yüklenen ve gözden kaybolan formülü bu fondötenin öne çıkan özelliğinden biri olmuş. Sağlıklı görünen hafif ve ince bir ten yaratılmak amaçlanmış. Ayrıca bir fondötenden daha fazlası olarak, cilt bakımı işlevini de gerçekleştirmiş. İlk kez bir fondötende bitki yağları, vitaminler ve minerallerin yenilikçi bir kombinasyonu olan Oxygen Activ teknolojisi kullanılmış. Hava kabarcıklarıyla yüklenen hiper-oksijenlenmiş yağ, yaşamsal enerjiyi canlılığı hücrelerin içine taşırken, içerisinden ideal olarak uyarılan cilt nefes alarak daha güzelleşmesi vurgulanmış.Daha ne olsun… (Güncel fiyatı 191 lira)

Diorskin Nude Air Serum Fondöten

Diorskin Nude Air Serum Fondöten

Sephora mağazalarında bulabileceğiniz Dior Skinflash Concealer, cilt dokusunu düzeltmesi ve şekillendirmesiyle ünlü. Skinflash; yüzün 5 yüksek noktasına (çene ucu, burun köprüsü, alın, elmacık kemikleri ve burun kanatları) uygulanarak cildinizi aydınlatıyor ve ışıltınızı arttırabiliyorsunuz. (Güncel fiyat 124 lira)

Dior Skinflash Concealer

Dior Skinflash Concealer

Estée Lauder – New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit : İdeal göz şekli ve görünümü yaratmak için tasarlanmış. Bir bakıma bu paletle gözlere derinlik ve boyut kazandırmak kolaylaşmış. Pürüzsüzleştirici baz kontür ve aydınlatma için bir araya getirilmiş. 3 farklı tonla kontür ve vurgu katmak amaçlanmış. Kullanım ayrıntısına gelirsek… Pürüzsüzleştirici baz göz kapağını makyaja hazırlarken kontürle göze istenilen şekil veriliyor. Son olarak aydınlatıcı ton, vurgulayıcı bitişi yaratıyor. (Güncel fiyat 165 lira.)

Estée Lauder - New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit

Estée Lauder – New Dimension Shape + Sculpt Eye Kit

Estée Lauder – Pure Color Envy Sculpting Lipstick, kışın bitmesiyle mat rujlardan vazgeçenlere, güzel bir tercih olabilir. Yoğun renk verme özelliğiyle dudakları vurgulayan ve belirginleştiren Envy rujlar, aynı zamanda özel pigmentleriyle dudaklara şekil vermesi ve dolgunlaştırmasıyla öne çıkıyor. Kendi deyimleriyle 6 saate kadar kalıcılık sağlamakla kalmıyor; sürekli nem verme özelliğiyle de, dudakları gün boyunca nemlendiriyor. (Güncel fiyat: 112 lira)

Estée Lauder - Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder – Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Etkinliğin ana konusu parlamaksa, sizler için seçtiğimiz bu 3 ürüne mutlaka göz atmalısınız. Hatta etkinliklerde gözlemleme şansını elde ederek, Sephora makyörleri eşliğinde daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Yukarı git
7 Shares
Share7
Tweet
Share
+1