Romantizme Davet Eden Parfümler

Romantizme Davet Eden Parfümler

Özel bir buluşmaya hazırlanırken görüntünüz ne kadar iddialı olursa olsun, bunu çekici bir kokuyla tamamlamanız gerekir. Peki ihtiyacınız olan parfüm hangisi biliyor musunuz?

Kullandığınız parfümle karşınızdakine farklı mesajlar verebileceğinizi biliyor muydunuz? Örneğin sevgilinize veya sevgili adayınıza sürprizlerle dolu biri olduğunuzu hissettirmenin yolu, Chanel Chance’den geçiyor. Beyaz misk, yasemin ve amber patchuli’nin birleşimiyle beklenmedik etki yaratan bu parfüm, adeta aşkla kavrulmuş!

Peki tutkulu bir kadın parfüme dönüşse ne mi olurdu? Tabii ki mor şişesiyle de cazibe merkezi ilan edilen Tom Ford Velvet Orchid olurdu. Bu parfüm, ferahlatıcı notalarındaki taç yaprakları, val ve rom ile hem sizi hem de karşınızdakini sarmalayacak.

Zerafetini ön plana çıkarmak isteyenler için şiirsel notasındaki leylak, sümbül ve mor salkım birleşimiyle ünlü Chole Love’ı öneriyoruz. Özellikle pudramsı bir aura tercih edenler için ideal. Aşkın karmaşık duygularını notalarına taşıyan Lancome Tresor in Love ise gerçek bir aşk hikayesini teninizle buluşturuyor. Kalp notalarındaki gül ve yaseminin müthiş armonisi, bu etkinin öncüsü diyebiliriz.

Cazibeyi rahatlıkla harmanlamak isteyenlere de bir önerimiz var: Marc Jacobs Oh Lola. Tepe noktasında ahududunun canlılığı, kalp notasında lotus çiçeğinin feminenliği ve dip notasında vanilyanın yumuşaklığıyla muhteşem bir buluşma!

Son noktayı ise Escada Magnetism ile yapıyoruz. Üst notalarında siyah üzüm, kırmızı üzüm, alt notalarında ise amber, karamel ve vanilya ile afrodizyak etkisinin doruklarında bir parfüm. Girdiğiniz ortamda tüm ilgiyi üzerinize toplamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş