Roberto Bravo’yla renklerin gizemi açığa çıkıyor

Roberto Bravo’yla renklerin gizemi açığa çıkıyor

Ünlü mücevher markası Roberto Bravo, renklerin gücünü kullanarak kişiliğinizin derinlerde kalmış, pürüzlü taraflarını yok ederek, hayatı güzelleştiriyor. Metin Yahya Üster dünyanın modern ülkelerinde kabul görmüş ve tescilli numoroloji sistemi ile Renklerle Karakter Analizi yaparak Roberto Bravo Mağazaları’nda mücevher tutkunlarına büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Koleksiyonlarında değerli taşları çok fazla kullanan Roberto Bravo, Metin Yahya Üster’le yaptığı işbirliğinde renklerin önemini vurguluyor.

Numeroloji sistemiyle kişinin içinde yoğun ve eksik olan renkleri belirleyen Metin Yahya Üster, hayatta bu renkleri temsil eden duyguları, olayları ve düşünceleri belirleyerek kişilerin yaşamlarında aksayan yönlerine ışık tutmayı amaçlıyor. Mesela; Üster’in sistemine göre sarı rengi eksik olan kişi iş hayatında bir takım duraksamalar yaşarken, turkuaz mavisi az olanların istikrarlı ve derin bir ilişki yaşaması zorlaşıyor.
Mücevher sektörünün en renkli markası Roberto Bravo,  Metin Yahya Üster’le Türkiye’nin birçok yerinde vereceği seminerler ve mağazalarında yapacağı görüşmelerle daha çok sayıda insanla renklerin gizemini paylaşmayı hedefliyor. Mart ve Nisan ayında devam edecek bu renkli yolculuğa katılmak isteyenler aşağıda belirlenen tarihlerde içlerinde hangi rengin eksik hangi rengin fazla  olduğunu  öğrenip, yaşamlarını kolaylaştırabilirler.
21-22 Mart City’s AVM  Roberto Bravo Mağazası
04-05 Nisan Ankara Panora AVM Roberto Bravo mağazası 
09-10  Nisan Kayseri Roberto Bravo mağazası
11-12  Nisan Gaziantep Roberto Bravo mağazası
16-17 Bursa Roberto Bravo mağazası
 
Marka: Roberto Bravo.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş