MICA Akıllı Bileklikler
Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler

MICA Akıllı Bileklikler

MICA Akıllı Bileklikler, modanın yeni efendisi, son teknoloji olarak tanınıyor. Dünyanın En Şık Akıllı Bilekliği MICA, Intel ve Amerika’nın önde gelen moda evi Opening Ceremony tarafından geliştirildi ve adını “My Intelligent Communication Accesory (Benim Akıllı İletişim Aksesuarım)” ifadesinin baş harflerinden aldı. İsterseniz yılbaşında vitrinleri süsleyecek bu yeni tasarımın teknik özelliklerini beraber inceleyelim.

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, şehirli kadınlara kolaylık sağlıyor.

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, lüks kadın aksesuarlarına teknolojiyi entegre etmiş ve kadının iş ile sosyal yaşamını bir araya getirmiş. MICA, modayı yakından izleyen kadınları yazılı mesajlarına, Google ve Facebook bildirimlerine ulaşmasını sağlamanın yanı sıra Intel ve TomTom tarafından desteklenen “Time to Go” (TTG) akıllı hatırlatıcı özelliğini de sunmuş. Kadınların şehir hayatını ve günlük yaşamını kolaylaştıran bu akıllı tasarım, tarzı şık olan kadınların da gözdesi olacak nitelikte…

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, şehirli kadınlara kolaylık sağlıyor.

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, şehirli kadınlara kolaylık sağlıyor.

Mesajlaşma, takvim ve etkinlik bildirimleri, kişisel sekreter, VIP aramalar, öncelikli bildirimler ve özel kilit mekanizmasının yanısıra, bedeli Intel tarafından ödenmiş olan ücretsiz iki yıllık kablosuz internet servis hizmeti de bulunmakta. Kısacası yok yok denilecek kadar, bir çok özelliği bir arada sunan MICA Akıllı bileklikler; Intel ‘in üstün teknolojisi eşliğinde, hem teknik özellikleriyle göz dolduruyor, hem de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor .

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, yeni yılda raflarda !

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, giyilebilir teknolojilere yeni bir soluk getirdi. Aralık ayından itibaren satışa sunulacak olan MICA, üretim sürecinin başından sonuna kadar bir moda tasarım markası ve küresel bir teknoloji şirketinin ortak çalışması sonucunda ortaya çıkmış. Gelişmiş iletişim yeteneklerinin yanı sıra eşsiz tasarımıyla kadınsı bir aksesuar olan MICA, yeni yıla 1 kala, şık olmak isteyen tüm kadınları bekliyor. Aralık ayı itibarıyla New York ve Los Angeles’taki Openin Ceremony ile New York’taki seçilmiş Barney’s mağazalarında ve Openingceremony.us ve Barneys.com adreslerinden satışa sunulacak.

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, Aralık ayında raflarda!

Opening Ceremony MICA Akıllı Bileklikler, Aralık ayında raflarda!

Lüks kadın aksesuarlarında teknoloji açılımı !

Uluslararası pazar araştırma şirketi Nielsen tarafından, 2014 yılı ikinci çeyrekte yapılan, Giyilebilir Teknolojiler Pazar Eğilimleri raporuna göre, kullanıcıların yüzde 53’ü aksesuar görünümündeki giyilebilir cihazları tercih etmekte… Bu araştırmaya göreyse, önümüzdeki süreçte teknoloji şirketlerinin, moda markalarıyla yapacakları işbirliği sonucunda, kadınların günlük hayatlarında tercih ettikleri lüks aksesuarlar görünümündeki giyilebilir cihaz tasarımlarının, gün geçtikçe artacağını öngörüyor. Intel ve Opening Ceremony tarafından geliştirilen MICA, Nielsen raporunun da ortaya koyduğu öngörüler paralelinde bir tasarım sunarak, biz kadınlara bu alanda bir devrim niteliğinde aksesuar karşımıza çıkarmakta.

MICA Akıllı Bileklikler, Giyilebilir Teknolojide yeni bir devrim sunuyor.

MICA Akıllı Bileklikler, Giyilebilir Teknolojide yeni bir devrim sunuyor.

“Moda, stil ve teknoloji bir arada…!”

Intel Yeni Teknolojiler Bölümü Dünya Başkan Yardımcısı Ayşegül İldeniz, Opening Ceremony ile gerçekleştirilen, moda ve teknolojinin yakınsamasına yeni bir soluk getiren bu tasarımın, giyilebilir teknolojilerde çığır açtığını belirtirken,“MICA, Intel’in giyilebilir teknolojinin sorunsuz çalışması ve üretken olmasının yanında gerçek anlamda arzulanabilir olmasını sağlamak için mücevheri de işin içine katıyor. MICA gibi moda, stil ve teknolojiyi bir araya getiren ürünler yaygınlaştıkça giyilebilir teknolojiler hayatımıza çok daha hızlı girecek” şeklinde konuştu.

Ayşegül İldeniz: "Moda, stil ve teknoloji bir arada...!"

Ayşegül İldeniz: “Moda, stil ve teknoloji bir arada…!”

YORUM YAPIN

Yukarı git
6 Shares
Share6
Tweet
Share
+1