Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Kemerlerle belin inceliğine vurgu yapın!

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ‘nda deri, kürk ya da metalik materyellerle desteklenen parçalar bir arada sunulmuş. Çanta modellerinde, taş detaylı el çantalarıyla göz alıcı şıklığı kadınlarla buluştururken, kalın zincirler ve taşların hakimiyetindeki takılar tüm ışıltısıyla göz doldurmuş. Network ‘ün olmazsa olmazı kemer modellerinde, kolda ya da omuzda taşınan kürk veya deri etollerle desteklenerek şık detayları öne çıkarmışlar. Bileklik modellerindeyse, renkli taşlar altın zincirlerle tamamlanmış, bu sezonun aksesuvar trendleri arasında çoktan yerini almışlar. Sivri burunlu bootie’ler, bel hattını vurgulayan kemerler ve daha niceleri… İşte sizler için hazırladığımız Network Sonbahar/Kış Koleksiyonu ‘ndan Aksesuarlar Modelleri…

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ‘nda, sezonun yenisi sivri burunlu bootie’lar, adeta özgür ve emin duruşun temsilcisi oluyorlar.

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu, kadınların gücünün ayakkabıdan geldiğini inanarak, kusursuz denecek tarzda Bootie modelleri sunmuş. Maskülen kombinlerinizde uygulanabilecek bu botlar, altın zincir ve altın tokalarla süslenerek feminen bir havaya bürünmüşler. Sivri burun ve kalın topuğunun duruşu, hem günlük şıklıkla hem gece kıyafetlerimizle tamamlanabilir olması; modeli kullanışlı bir tasarım halini almasını sağlamış.

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu 'nda, sezonun yenisi sivri burunlu bootie’lar, adeta özgür ve emin duruşun temsilcisi oluyorlar.

Network Aksesuar Modelleri 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ‘nda, sezonun yenisi sivri burunlu bootie’lar, adeta özgür ve emin duruşun temsilcisi oluyorlar.

Kemerlerle belin inceliğine vurgu yapın!

Kemerlerle belin inceliğine vurgu yapın!

Kemerlerle belin inceliğine vurgu yapın!

Hemen hemen her kombininizde uyguladığınız kemerler, Network’de bu sezon kalın, sargılı ve deri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sezonun trendi olan örgü modellerinde de dahil olmak üzere; kalem etek formatındaki elbiselerinizde, uzun hırkalarınızda, dökümlü ceketlerinizde ve ya ultra cepli salaş pantolonlarınızda… Hangi tarzdan hoşlanıyorsanız, kombininizi bel hattını vurgulayan kemerlerinizle tamamlayarak, duruşunuza estetik bir hava katmanız mümkün…

Network Kemer Modelleri 2014-15 Sonbahar Kış

Kemer Modelleri

Leopar Desen

Neredeyse her sezon gördüğümüz leopar desenler, Network Aksesuar modellerinde de karşımıza çıkıyor. Kışa sıcaklık veren hayvan desenleri,  Network Aksesuar modellerinde; çanta, ayakkabı ve şal gibi tasarımlarında sıkça kullanılarak, seksi bir görünüme kavuşmuşlar.

Şapka Modelleri

Şapka Modelleri

Altın Zincirler

Network Aksesuarlarının öne çıkan tasarımlarından olan kolye ve bileklikler, renkli taşlarla olduğu kadar, kalın zincirleriyle de göze çarpıyorlar. Sade ve minimal elbiselerinize tek bir aksesuarla gösterişli bir havaya bürünmesini sağlamak, kuşkusuz hiç bu kadar kolay olmamıştır. Hacimli görünümü, klasik kombinlerinize kalıcı bir şıklık sunarken, renkleri ve doğal tonlarıyla geleneksel bir tarza hitap ediyorlar. Taşların yapısı ve tonu bizce Doğu kültürünü yansıtsa da, sezonun favorisi olan altın zincirler, günümüz trendine uyum sağlıyor.

Kolye Modelleri

Kolye Modelleri

Gözümüze çarpan ve kıyafetlerinize cazibe katabilecek Network aksesuar modellerini, sizler için derledik. Yazıda yer almayan, diğer tasarımlarını merak ediyorsanız, galerimizi ziyaret edebilir, kendi stilinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

6 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş