Nemlendirici kremde çıtayı yükselten tavsiyeler

Nemlendirici kremde çıtayı yükselten tavsiyeler

Güzellik ve ‘anti-aging’ ritüelinizin ilk adımı olan nemlendirme her türlü cilt bakımı için temel teşkil ediyor. Doğru ve yeterli miktarda neme sahip olmayan cilt donuklaşıyor, kırışıyor ve bu tip bir ciltte zamanla çizgiler oluşuyor. Bu da tazeliğini kaybetmiş bir cilt anlamına geliyor… İşte tam da bu konuda sizlere çok özel bir nemlendirici tavsiyemiz olacak.

LIERAC ile nemlendirmede çıtayı yükseltin

LIERAC Laboratuvarları ilhamını ‘doku oksijenizasyonu’ tekniğinden alarak geliştirdiği ve yenilenen HYDRAGENIST serisi ile bu önemli gereksinime başarılı bir çözüm sunuyor. Yenilenen seride Hydra O2 kompleksi, oksijen benzeri mineraller, hyalüronik asit, Vernonia yaprağı ve vitamin konsantrasyonu sayesinde çok daha etkili sonuçlar veriyor.

LIERAC Laboratuvarları HYDRAGENIST ailesinin 3 yeni üyesi ile nemlendirmede çıtayı yükseltiyor! Cildi göz açıp kapayıncaya kadar pürüzsüz bir görünüme kavuşturan Hydragenist Morning Mist; cildin su ihtiyacını anında karşılayan Hydragenist Moisturizing Rescue Mask; nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkiye sahip Hydragenist Nutri-Plumping Lip Balm.

Hydragenist Morning Mist

Sabah uyandığımızda kan akışımız ve vücut sıcaklığımız en düşük seviyede seyretmekte. Oksijen ve mikro besin alımı da benzer şekilde… Gece artan ‘transepidermal’ su kaybı ise ciltte mat ve bitkin bir görünüme neden oluyor. Tüm bu gerçeklerden yola çıkarak geliştirilen Hydragenist Morning Mist, doku oksijenasyonu sağlayan Hydra O2 kompleksine ek olarak formülündeki Rhodiolia Rosea özü sayesinde yüksek antioksidan etki gösterirken, hücresel solunumu artırıyor ve enerji üretimini tetikliyor. Güne başlarken pürüzsüz ve dolgun bir cilde sahip olmak isteyenler için ideal Hydragenist Morning Mist’i cildi temizledikten sonra ve günlük cilt bakımı rutininizden önce kullanabilirsiniz.

Kanıtlanmış etkileri:

  • Yüzde 91 : Nemli ve dolgunluğa kavuşmuş bir cilt
  • Yüzde 91 : Yeniden oksijene kavuşmuş bir cilt
  • Yüzde 100 : Pürüzsüz görünüme sahip bir cilt

Hydragenist Moisturizing Rescue Mask

Her gün iyi bir şekilde bakım uygulandığında dahi cilt, stres, yorgunluk ve aşırı sıcaklığın etkisiyle nemini kaybeder. Hydragenist Moisturizing Rescue Mask, aktif ve hızlı nemlendirici ve besleyici etkisi ile cilde kısa sürede pürüzsüz, dolgun ve taze bir görünüm kazandırıyor. Bu özel maske, doku oksijenizasyonu sağlayan Hydra O2 kompleksine ek olarak cilt yaşlanmasını ve nem kaybını yavaşlatan kamelya yağı, yasemin özü yağı ve kılcal damar dolaşımını ve hücre metobolizmasını hızlandırıcı etkiye sahip tanenler ve flavonoidler içeriyor. Cildin ihtiyacına göre haftada bir ya da iki kez uygulanması tavsiye edilir.

Kanıtlanmış etkileri:

  • Yüzde 64 : Aniden neme kavuşan bir cilt
  • Yüzde 92 : Işıltılı ve taze görünüme sahip bir cilt kavuşmuş bir cilt
  • Yüzde 100 : Pürüzsüz ve dolgun görünüme sahip bir cilt

Hydragenist Nutri-Plumping Lip Balm

İnce deriye sahip dudaklarımız yüzümüzün diğer bölümlerine oranla daha düşük nem oranına sahiptir ve yağ bezleri ile korunmamaktadır. Hydragenist Nutri-Plumping Lip Balm’ın içeriğinde, Hydra O2 kompleksine ek olarak yatıştırıcı ve koruyucu gül mumu ve yağ asidi açısından zengin shea yağı bulunuyor. Hava kirliliğinden, UV ışınlarından, rüzgardan ve soğuktan dudakları korumak için her an kullanılabilir. Doğal parlaklık ve pembe parlaklık etkisi sunan iki farklı rengi ile farklı zevkler için uygun olarak geliştirilmiş.

Kanıtlanmış etkileri:

  • Yüzde 100 : Neme kavuşmuş dudaklar
  • Yüzde 95 : Dolgun dudaklar
  • Yüzde 83 : Dolgunluğunu geri kazanmış dudaklar
1 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş