Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu
Louis Vuitton 2016 Deri Ceket Modelleri

Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu

Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu, California Palm Springs’te gerçekleşen muhteşem bir defileyle moda severlerin beğenisine sunuldu. Sözümüz ona dünya basınından tutun bir çok ünlü isim de, izleyenler arasında yerlerini almıştı. Açık havanın ferahlığı eşliğinde bir bir boy gösteren modeller, Louis Vuitton şıklığıyla göz doldururken; marka, şahseser tadında tasarımlara imza attı… İşte sizler için mercek altına aldığımız, Louis Vuitton 2016 Cruise defilesi…

Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu

Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu

Çapraz ateş kemerler

Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu, geçmişin kült stilini günümüze modernize ederek karşımıza çıkmış. İncecik ve uçuş kumaşların minimal desenleri, romantizmin boyutunu kat be kat arttırırken; tulumların çapraz kemerler eşliğinde sunulmuş olması, malum romantik görünüme fütüristik bir hava katmış. Günümüz modern çağı geçmişle birleştirmiş ve doğal pratik saçlarla sadeliğini tamamlamış. Kısacası; Nicolas Ghesquiere, “Hem sevimli hem de zor şeylerin bir arada oluşma fikrini severim.” diyerek de, aslında koleksiyonunun çıkış noktasını da özetlemiş oluyor.

Louis Vuitton 2016 Tulum Modelleri

Louis Vuitton 2016 Tulum Modelleri

Renk geçişleri muhteşem!

Tasarımda payetlerin ve tüylerin yanı sıra, renkler de dikkat çekiciydi. Upuzun etekler ve boydan boya fermuarlar, sadeliğe vurgu yapan nude tonlarıyla tamamlanarak göz kamaştırıcı boyuta ulaşıyordu. Karmaşık ruha dinginlik katan bu elbiseler; Louis Vuitton çantalarıyla ve kalın lastik botlarla konforu yakalıyordu.

Louis Vuitton 2016 Elbise Modelleri

Louis Vuitton 2016 Elbise Modelleri

Koleksiyonun favorisi deri…

Koleksiyonda, uzun etekler, bol pantolonlar ve kısa üstler ön plana çıkıyordu. Asi tarza dikkat çeken motorcu deri montlar; ipek şifon gibi zarif dokularla inanılmaz bir uyum içerisinde görünüyorlardı. Daha feminen ruha hitap eden dalgıç kumaş ceketlerse, başarılı kombinler oluşturmaktaydı.

Louis Vuitton 2016 Deri Ceket Modelleri

Louis Vuitton 2016 Deri Ceket Modelleri

Kumaşların desenlerine gelirsek…

Uzun elbiseler, dökümlü tulumlar ve ya etekler… Hepsinde ortak bir nokta var ki, Vuitton ‘ın o malum desenleri! Tasarımların genelinde karşımıza çıkan bu desenler, feminen canlı ve öz güveni yüksek kadın modeli oluşturmaktaydı… Özellikle bel bölgesinde dikkat çeken deri kayışlarla, hoş bir armoni yakalayan bu desenler, markanın göz kamaştırıcı şıklığını sergilemekteydi…

Louis Vuitton 2016 Koleksiyonu Feminen Desenleri

Louis Vuitton 2016 Koleksiyonu Feminen Desenleri

70’ler modasını günümüz şıklığıyla birleştiren markada, zerafet ve asil ruh bir arada yakalanmış… Modellerin sade makyajları, o muhteşem uyumu gölgelemezken;  Louis Vuitton logosu bulunan yüzükler, ayrıntıyı sevenlerin ilgisini çekecek bir detay olmuş. Louis Vuitton 2016 Resort Koleksiyonu ‘nun tüm bu modellerineyse, birbirinden güzel looklarının bulunduğu fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş