Liu Jo ile şimdi elbise zamanı

Liu Jo ile şimdi elbise zamanı

Yazın en vazgeçilmez parçasıdır elbiseler. Hem rahat etmek hem de şık görünmek için elbiseler en çok tercih ettiğimiz giysi türüdür hepimiz için. Yazın bunaltan sıcaklarında tiril tiril bir elbise ile gezmek, işe gitmek ya da bir davete veya düğüne katılmak büyük rahatlıktır. Rahatımızın yerinde olması aynı zamanda şık olmayacağımız anlamına da gelmez tabi, bunun için de imdadımıza yine elbiseler yetişir.

İşte bu yüzden sizi İtalyan çizgilerini ve en son trendleri uyum içinde koleksiyonlarında birleştiren Liu Jo markasının elbiseleriyle tanıştırmaya karar verdik.

Davetler, düğünler, yaz partileri, hem şık hem rahat olmak istediğiniz tatil akşamları…

Trendleri İtalyan çizgisiyle harmanlayıp koleksiyonlarına yansıtan Liu Jo, yaz koleksiyonlarında yer alan elbise alternatifleriyle göz kamaştırıyor.

Düğün ve davetler için uzun modellerin yanı sıra, günlük hayatınızda ve ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı renk ve modellerdeki elbiseler tam size göre.

Kısaca yaz aylarında bulunduğunuz her mekana en çok elbise yakışıyor!

Liu Jo 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’na ulaşmak için İstanbul: Akmerkez, Kanyon, Aqua Florya, City’s Nişantaşı, Palladium AVM’de yer alan mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş