Levi’s ayakkabılarla kış soğuğundan korunun

Levi’s ayakkabılarla kış soğuğundan korunun

Kışın sert yüzünü gösterdiği şu günlerde, yağmura, çamura, kara ve soğuğa karşı en güçlü yardımcınız bir çift Levi’s® ayakkabı olacak! Kendinden emin ve modern çizgiler taşıyan Levi’s® ayakkabı, çizme ve botlar aynı zamanda son derece dayanıklı ve kullanışlı malzemelerden yapılmış. Ayrıa Levi’s® çizme, bot ve ayakkabılar indirimli fiyatlarla satışta!
Binici veya workwear tarzı, Western veya bağcıklı seçenekler Levi’s® mağazalarında müşterileri bekliyor. En az göründükleri kadar güçlü ve dayanıklı olan botları, Levi’s®’ın klasik havalı Amerikan görünümünü mükemmel şekilde tamamlıyor. Koleksiyonda klasik çizgiler, siyah, bronz ve koyu kahverenginin sezona özgü tonlarıyla bir araya geliyor; kimi modeller güvercin grisi tonda renklendiriliyor veya dana yünüyle farklılaşıyor.
1950’lerin asi rockçıları Levi’s® için ilham perileri oldu
Kış 2011 sezonunda Levi’s®, itaatsizlikleri ve kaçamak davranışlarıyla toplumu sarsan 1950’lerin asi rockçılarından esinlendi. Hiçbir kalıba uymayan bu genç erkek ve kadınlar, önüne geçilmez kayıtsızlıklarıyla kuralları yıkmış ve o dönemde kendi alt kültürlerini yaratmışlardı. Şimdi de onların tutkuları Levi’s®’ın Kış 2011 koleksiyonuna yansıyor. Levi’s® ayakkabı, çizme ve botlar bu asi havadan payını fazlasıyla alıyor.

Bir yorum

  1. Ekranda görünen ayakkabıdan istiyorum acaba fiyatı ne kadar öğrenebilirmiyim şimdiden tşkl

YORUM YAPIN

Yukarı git
0 Shares
Share
Tweet
Share
+1