Koçak Gold yaz koleksiyonu

Koçak Gold yaz koleksiyonu

Koçak Gold yaz koleksiyonu birbirinden renkli ve canlı tasarımlarla bayanların boynunda çiçek açıyor. Mineli işlemeler ve zarif desenlerden oluşan şık kolye ucu ve zincirler özellikle dekolte kıyafetler ve günlük tişörtlerinizle mükemmel bir kombin oluşturuyor. Yaz için tasarlanan özel koleksiyonu Koçak Gold’un asil tasarım çizgileriyle birebir örtüşüyor.

Mine işlemeli tasarımlar, canlı renklerle doğa figürlerinin uyumlu buluşmasını takılara taşıyor. Yunus, kelebek, yıldız ve balık şekillerinden ilham alınarak tasarlanmış kolye uçları, uyumlu altın zinciri ile bayanlara hem şık hem de kullanışlı bir alternatif sunuyor.

Tüm yaz boyunca boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz kolyeler her kıyafetinizle de uyumlu olma özelliği taşıyor. İsterseniz bir kot ve tişört üzerine, isterseniz de dekolte bir kıyafetle rahatça kullanabilirsiniz.

 
Yazın rahatlığı ve aktifliği içinde, sizi sıkmayacak ve keyifle kullanacağınız Koçak Gold yaz koleksiyonu takıları arasından herkese uygun bir ürün mutlaka vardır.
 
Bu ürünlerimize E-kocakgold.com adresimizden ulaşabilirsiniz.
Marka: Koçak Gold.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş