Kimono ile sokak modasını yakalayın

Kimono ile sokak modasını yakalayın

Japon kadınlarının tabir yerindeyse milli giysisi olan kimono aslında uzun zamandır moda dünyasında yer alıyor. Ama bu sene farklı yorumlamalarla hemen hemen her kadın için günlük hayatında kullanabileceği birer parça haline dönüştü. Yerellikten çıkarak dünya moda trendlerinde kendine yer bulan kimonolar, bugün sokak modasının en gözde parçalarından.

Kendi stilinize uygun olanı bulun yeter

Renkleri, desenleri ve tiril tiril kumaşlarıyla, biraz bohem biraz cool biraz da feminen bir hava katacak bu parçaya her kadının bir şans vermesini öneririz. Kimono, jean pantolon, şort ya da etekle kombinleneceği gibi plajda bikininin üzerine de giyilebilir. Maksi veya mini boy seçeneklerinden püsküllü bohem modellere kadar tarzınıza uydurabileceğiniz  kimonolar bulmanız mümkün. Bu sene kimonaya bir şans verin, pişman olmazsınız, hem de trendi yakalamış olursunuz.

Yalnız unutmayın, kimono modasını kendi stilinize uyarlarken boyunuza göre bir tercih yapmayı unutmayın deriz. Eğer çok da uzun boylu değilseniz, maksi boy kimonodan uzak durmanızda fayda var.

YORUM YAPIN

Yukarı git
0 Shares
Share
Tweet
Share
+1