Kaz tüyü uyku kültürü

Kaz tüyü uyku kültürü

Doğal ve kaliteli uykuda ayrıcalığa son! OTHELLO’DAN HERKESE UYKU KONFORU

 
Doğallığın, sağlığın, kalitenin simgesi olan kaz tüyü uyku sistemleri, OTHELLO ile bir ayrıcalık olmaktan çıktı. OTHELLO kaz tüyü yastık ve yorganları, ülkemizin en büyük marketlerinde, her zevke ve her bütçeye uygun olarak satışa sunuluyor. “Kaz tüyü uyku kültürü”, artık her evin yatak odasında…

Ülkemizde uyku kültürüne öncülük eden MAYA TEKSTİL, OTHELLO markası ile kaz tüyü keyfini, kalitesini ve ayrıcalığını marketlere taşıdı. Yıllardır birçok evin vazgeçilmezi haline gelen MAYA TEKSTİL’in ünlü markası PENELOPE’den sonra, OTHELLO ile artık kaz tüyü yastık ve yorganların girmediği ev kalmayacak. Dünyanın en hafif ve uzun ömürlü dolgu maddesi ile her insanın ihtiyaçlarına göre şekillendirilip üretilen OTHELLO kaz tüyü uyku sistemleri, herkesin rahatlıkla ulaşabileceği büyük marketlerde satışa sunuluyor.
Doğal yapısıyla gece boyunca vücut ısısını dengeleyen kaz tüyü yastık ve yorganlar, uykuyu keyfe dönüştürüyor. Bir taraftan ısı tutma, diğer taraftan da terlemeyi engelleyici özelliği sayesinde hem sıcak hem de ferah bir gece geçirilmesini sağlıyor. Yapısı itibariyle ürünlere esneklik ve hacim veren sırt tüyü ile son derece yumuşak ve hafif olan gıdık tüyünün farklı oranlarda kullanıldığı, her zevke uygun ürün seçeneği OTHELLO’da mevcut. Antialerjik ve hijyenik bir madde olan kaz tüyü ürünler, yıkanabilir özelliğe de sahiptir.
Doğal yapısı bozulmadan yıllarca OTHELLO…
OTHELLO’nun kaz tüyü yastık ve yorganları kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde 15-20 yıllık bir ömre sahipler. Kullanım talimatları ise, çok pratik. Yüzde 100 pamuklu kumaşın kullanıldığı ürünleri koruyucu bir kılıf içinde bulundurmak önemli. Ayrıca, haftada bir kez silkeleyip havalandırarak dolgusunun gevşemesi ve yeniden kabararak nemden arındırılması sağlanabilir. Ürünlerin temizliği için tavsiye edilen, kaz tüyü ürünleri kuru temizleme işlemine tabi tutmaktır. Ancak ebatları uygun olduğu taktirde çamaşır makinesinde de yıkanabilirler. Bunun için, düşük ısıda yıkama yapılması (30 derece) ve yumuşak deterjanlar kullanılması gerekiyor. Sonrasında mutlaka kurutma makinesinde kurutulmalı. Kurutma esnasında tüylerin açılması için makineye yıkama topu ya da tenis topu atılması unutulmamalı. Kurutma makinesi kullanılmıyorsa, kurutma işleminin gölgede yapılması önerilmektedir.
Her zevke ve bütçeye uygun olan OTHELLO ürünlerinde MAYA TEKSTİL’in ana dolgu maddesi olarak kullandığı kaz tüyünün yanı sıra, en az kaz tüyü kalitesindeki elyaf ürünler de dikkatleri çekiyor. OTHELLO’nun elyaf yastık ve yorganlarında, iki tür elyaf kullanılıyor. Özel şekli ve yüksek boncuk oranı sayesinde havayı hapseden, kabartılarak başa ve boyna yeterli desteği sunan, şeklini koruyan “Boncuk Elyaf” ile gıdık tüyünün mükemmel yumuşaklığını ve hafifliğini sağlayan inceltilmiş özel elyaf olan Microelyaf”. Standartta 6 denye olan elyaf inceliği, özellikle Micro Fibre yorganlarda 3 denyeye kadar indirilerek kaz tüyü yorgan kadar hafif olması sağlanıyor.
MAYA TEKSTİL OTHELLO ürünleri Metro Gross Market, Real, Koçtaş, Praktiker, Carrefour, Tesko Kipa gibi marketlerde satışa sunuluyor. MAYA TEKSTİL ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve bulunduğunuz yere en yakın bayileri öğrenmek için www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir veya 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan bilgi alınabilir.
Marka: Othello.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş