İndirim Sezonunda Boyner ile Kelebek Fırsatları Zamanı

İndirim Sezonunda Boyner ile Kelebek Fırsatları Zamanı

Hepimizin merakla beklediği indirim dönemi başladı. Yaz devam ederken ve tatile gitmemiş olanlar varken indirim dönemi ihtiyaçlarımızı ve tatil bavulumuzun eksikleri için kaçırılmaz bir fırsat. Bugün sizlere Büyük Boyner indirimini ve kelebek fırsatlarını hatırlatmanın faydalı olacağını düşündük.

Boyner ile Kelebek İndirimi

Sezon içinde sunduğu özel indirimlerle alışverişi daha da keyifli kılan Boyner, 28-31 Temmuz tarihlerinde geçerli kelebek indirimiyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Dünya modasının en beğenilen ve takip edilen markaları ile Boyner’in özel tasarım markalarının yaz koleksiyonlarına ait yüzbinlerce kelebekli ürün şimdi %70 indirim avantajıyla Boyner ve YKM’de. Üstelik kelebek günlerine özel Nike, Adidas, Mavi, Fabrika ve yüzlerce markada kaçırılmayacak fırsatlar Axess ve CardFinans’a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığı ile sadece 4 gün sunuluyor.

Yaz modasına dair her şey, sezon içinde kaçırdığınız, aklınızda kalan ürünler ve tatil ihtiyaçlarınız cazip fiyatlarla Boyner kelebek indirimini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İyi alış verişler 🙂

 

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş