Göz alıcı olmak, tüm bakışları üzerinde toplamak isteyenlere…

Göz alıcı olmak, tüm bakışları üzerinde toplamak isteyenlere…

Takı ve aksesuarda seçimini gümüşten yana kullananlar için güzel bir haberimiz var. Özgün ve zevkli tasarımları ile fark yaratan Goldaş, çok özel koleksiyonların yer aldığı yepyeni bir markayı gümüş severlerin beğenisine sundu.

Yaratıcı tasarımların modern yorumlarla harmanlandığı Goldaş Silver koleksiyonları, gümüşün taşlarla renklendirildiği etkileyici görünümleri ile dikkati çekiyor. Allure, Tower, Elhamra, Butterfly, Vane ve Ladybug Goldaş Silver’ın gümüşün zarif ışıltısını yansıtan yeni koleksiyonlarından bazıları… 

Özgün tasarım hikâyeleri ve modern çizgisi ile gümüşe yeni bir yorum getiren Goldaş Silver, Tower Koleksiyonu’nda, kule formunu mor rengi ile asaletin de simgesi olan ametist ve pembe taşlarla zenginleştiriyor. Tasarımlar, “yüksek büyük değildir” mesajı veriyor.
Kadınların zarifliğini ve güzelliğini vurgulayan Butterfly Koleksiyonu, kelebek formunun şık tasarımlara dönüştüğü takılardan oluşuyor. Goldaş Silver tasarımcıları Ladybug Koleksiyonu’nda üzerine konduğu kişiye şans getirdiğine inanılan uğur böceğinden ilham aldı. Garnet taşlarla tamamlanan gümüş Ladybug takıları ile şans hep üzerinizde olacak.
Goldaş Silver, çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından rüzgârgülünü minyatürize ettiği Vane Koleksiyonu takılarıyla ise farklı tasarımlar arayanlara çocukluklarını yeniden hatırlatıyor. Rüzgârgülünün tıpkı gerçeğinde olduğu gibi ufak bir esintide kendi etrafında dönmesi koleksiyona esprili bir yan katıyor.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş