Goldaş, Cowparade İstanbul 2007’nin Takılarını Üretti

Goldaş, Cowparade İstanbul 2007’nin Takılarını Üretti

Güncel, eğlenceli ve neşeli tasarımlar sunan Silver D’sign, kolye, anahtarlık, bileklik ve kol düğmesi olarak hazırladığı koleksiyonu ile CowParade’in ruhunu yansıtıyor. Orijinal tasarımları ile dikkat çeken gümüş ürünler, mine ile de renklendirilerek neşeli bir görünüme kavuştular.

Goldaş ayrıca; halk, sanatçı ve iş dünyası işbirliği ile dünya çapında bir sanatsal etkinliği gerçekleştirmeyi amaçlayan CowParade İstanbul 2007’ye, takı ve aksesuar markası Assortie’den üç, külçe altın markası ChipGold’dan da iki tasarım ile katılıyor. Goldaş’ın tasarımları; Nişantaşı’nda Abdi İpekçi ve Valikonağı caddeleri, Ortaköy, Cevahir Alışveriş Merkezi ve Beyoğlu Galatasaray’da, 31 Ekim tarihine kadar görülebilir. Tasarımlar proje bitiminde açık artırma ile satışa sunulacak ve elde edilecek müzayede geliri Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği, AÇEV ve TEMA Vakfı’na bağışlanacak.

Dileyen herkes; seçkin mağazalar, hipermarketler, süpermarketler, kırtasiyeler, kitapçılar, oyuncakçılar gibi çok farklı satış noktalarına ve www.silverdsign.com, www.goldas.com  web sitelerine uğrayarak bu özel koleksiyona sahip olabilirler.

0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş