Göğüs dikleştirme artık hayal değil, hatta çok kolay

Göğüs dikleştirme artık hayal değil, hatta çok kolay

Hiçbir şey için hiçbir zaman geç değildir. Yaza kusursuz göğüslerle girmek için birkaç küçük egzersiz yeterli olacaktır. Göğüs dikleştirme için herkesin kısa bir zaman ayırarak yapacağı kolay egzersizler var. Sizin için göğüs dikleştirme egzersizlerini kısaca özetledik.

Göğüs kasları ne kadar sıklıkla çalışırsa forma görmesi de o kadar kolay olur. Aşağıdaki 2 egzersizi günde 3 kez uyguladığınızda göğüslerinizin nasıl dikleştiğine ve forma girdiğine siz de inanamayacaksınız. Hep birlikte yaza dik göğüslerle girmek için göğüs egzersizlerimize başlıyoruz. Hazır mıyız?..

Göğüs dikleştirme operasyonumuz başlıyor…

1. Çekim Gücü

Ayakta dik durun, parmaklarınızı göğüs hizasında birbirine kenetleyin. Bu arada dirsekleriniz dışarıyı göstersin. Ellerinizi çekerek küçük bir baskı yaratın ve aynı anda sakin bir şekilde düzenli olarak nefes alıp verin. 15 saniye pozisyonunuzu bozmayın, 15 saniye doldu mu o zaman şimdi gerginliğinizi çözebilirsiniz. Bu hareketi aynı şekilde 10 kez tekrarlayın. Ardından hemen ikinci göğüs dikleştirme egzersizimize geçiyoruz.

2. Baskı Altında

Ayakta dik durun, ellerinizi vücudunuzun önünde birbirinin içine geçecek şekilde yerleştirin. Dirsekleriniz dışarıyı göstersin. Ellerinizi birbirine karşı baskı yapacak şekilde ittirin. 15 saniye pozisyonunuzu bozmadan durun. Sakin bir şekilde nefes alıp vermeye devam edin ve rahatlayın. Aynı hareketi 10 kez tekrarlayın.

İşte hepsi bu kadar, 2 kolay egzersizle hepimiz dik göğüslere sahip olabiliriz. Dik göğüsler için ne bıçak altına yatmanıza ne de saatlerce spor salonlarında vakit harcamanıza gerek yok. Tabi ki spor salonuna vakit ve nakit verebilecek olanlar yine gidebilir ama evimizin rahatlığında da vücudumuzu şekle sokabileceğimizi sizlere anlatmak istedik. Haydi kadınlar şimdi göğsünüzü gere gere dolaşmanın vaktidir.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş