Game of Thrones Yıldızı Dior ‘un Yeni Yüzü
Game of Thrones Yıldızı Dior 'un Yeni Yüzü

Game of Thrones Yıldızı Dior ‘un Yeni Yüzü

Game of Thrones Yıldızı Dior ‘un Yeni YüzüDünyada milyonlarca kişiyi ekrana kitleyen Game of Thrones dizisinin Khaleesi, şimdi bambaşka bir projeyle gündemde! Taht Oyunları diziyle hayatımıza hızlı bir giriş yapan ünlü yıldız Emilia Clarke, Dior markasının yeni yüzü oldu, Rose des Vents takılarını tanıttı!

Game of Thrones Yıldızı Dior 'un Yeni Yüzü

Game of Thrones Yıldızı Dior ‘un Yeni Yüzü

Dior’un yeni Lady’si

Ünlü fotoğrafçı Patrick Demarchelier ‘e poz veren Emilia, Fransız moda evi Dior ‘un takılarını en iyi şekilde sergiledi. Dior ‘un yepyeni ve gösterişli Rose des Vents mücevher koleksiyonunu, muazzam bir şekilde taşıyan ünlü oyuncu, güzelliğiyle de dikkat çekiyordu.

Game of Thrones Yıldızı Emilia Clarke, Dior takılarını tanıttı

Game of Thrones Yıldızı Emilia Clarke, Dior takı koleksiyonunu tanıttı.

Makyaj seçiminde kıpkırmızı rujunu ön plana çıkardı, balıkçı yaka kazağıyla da şahane parıldayan takılarını… En az koleksiyon kadar büyüleyici ve tutkulu olan Emilia Clarke, Demarchelier ‘in güçlü objektifiyle Dior’un yeni Lady ‘si oldu.

game-of-thrones-yildizi-dior-un-yeni-yuzu-3

Ünlü yıldız Emilia Clark, Patrick Demarchelier ‘in objektifine poz verdi.

Rose des Vents Koleksiyonu ‘na Ön Bakış

Dior Mücevher koleksiyonu Rose des Vents

Dior Mücevher koleksiyonu Rose des Vents

Game of Thrones Yıldızı Dior ‘un Yeni Yüzü Emilia Clarke ‘nin tanıttığı Rose des Vents koleksiyonuna göz atarsak… Pink Opal, Lapis Lazuli, Mother of Pearl, Turquoise olarak 4’e ayrılan parçalarda; renkli madalyonlar ilk dikkat çeken özelliği oluyor. Pembe altın ve sarı altının, Lapis ve opal taşıyla birleşimi; 8 köşeli yıldız geçişiyle bütünleşiyor, takılar ortaya çıkıyor.

Dior'un mücevher koleksiyonu Rose des Vents

Dior’un mücevher koleksiyonu Rose des Vents

Nezaket, kadınlık ve esenlik sembolü Mother of Pearl; huzur ve dostluk anlatan Pink Opal; güçlü ve koruyucu özelliği olan Lapis Lazuli ve dengeyi güçlendiren Turquoise; bu dört parçanın dört ayrı özelliği oluyor. Titizlikle tasarlanmış Dior Rose des Vents Koleksiyonu daha ayrılı incelemek isterseniz de, web sitesini buradan ulaşabilirsiniz.

Dior 2016 Takı Koleksiyonu Rose des Vents Mücevherleri

Dior 2016 Takı Koleksiyonu Rose des Vents Mücevherleri

Ünlü Fransız Modaevinin 2016 için tasarlamış olduğu Rose des Vents takılarına göz atmak isterseniz, hemen aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

9 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş