Sevmek ya da Sevmemek Arasındaki İnce Trend: File

Sevmek ya da Sevmemek Arasındaki İnce Trend: File

Son günlerde sıkça karşımıza çıkan bir trend var ki biz sevsek mi sevmesek mi bilemedik, bir de size soralım dedik. Havalar henüz bahara alışamasa da sıcağı özleyen bünyelerimiz çoktan alıştı ve botlarımızı, çizmelerimizi çıkarmaya başladık. Ve altından ne mi çıktı dersiniz, file çorap!

Sanki bütün kış içimizde saklamışçasına bir file çorap furyası aldı başını gidiyor; her yırtık jeanden, her kısa paçadan, hatta her düşük belden gözüküyor. Evet çok seksi, evet çok güzel ama her yükselen trend gibi çok sık karşımıza çıkması biraz soğuma nedeni olmaya başladı. Öyle ki ne yana dönsek file görür olduk. Üstelik yanlış kullanımlar da azımsanamayacak kadar az.

Peki, hataya düşmeden file çorap trendini günlük hayatımıza nasıl uygularız?

Öncelikle file çorabın seksi ve özel bir şey olduğu düşüncesini siliyoruz; bu kez çok günlük hatta salaş bir fileden bahsediyoruz çünkü. Etek, file çorap, topuklu ayakkabı üçlemesini aklımızdan çıkarıyoruz yani. Onun yerine yırtık jean, spor ayakkabı, salaş bir tişörtle kombinliyoruz file çorabımızı. İster soket ister külotlu file çorapları tercih edebilirsiniz. Buradaki önemli detay filenin genişliği; uzun boylular geniş, minyonlarsa daha küçük fileleri tercih edebilir. Soket file çorapları, topuklu ayakkabılarla da giymeyi deneyerek daha günlük bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dünyaya file gözlükler ardından bakıp sıkılmamıza daha var gibi, o zamana kadar bu trendin tadını çıkarabiliriz.

5 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş