f’emine Sonbahar-Kış koleksiyonunda gri hakimiyeti

f’emine Sonbahar-Kış koleksiyonunda gri hakimiyeti

Sonbahar mevisiminin yüzünü göstermeye başladığı bugünlerde tekstilden aksesuara yeni koleksiyonlar da bir bir vitrine çıkmaya başladı. Emine Saygan’ın birbirinden çarpıcı tasarımlarından oluşan F’emine Sonbahar-Kış Koleksiyonu da Şaşkınbakkal’daki kendi mağazasında ve Harvey Nichols-Kanyon’da vitrindeki yerini aldı.

 
Maskülen Tarza “feminen” Tasarımlar
2007-2008 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında keskin bir çizginin hakim olduğu maskülen tarz öne çıkıyor. Tasarımcı Emine Saygan’ın adeta markanın simgesi olarak belirlediği feminen tarz, 2007-2008 Sonbahar-Kış koleksiyonunda da bütün ihtişamı ve ışıltısıyla sezona damgasını vurmaya hazır.
Koleksiyonun Dominant Rengi: “Gri”
f’emine Sonbahar-Kış koleksiyonunun dominant rengi gri, koleksiyonda grinin her tonundaki doğal taşlar altın pırıltılarıyla canlanıyor. Gri inciler, gri kum inciler, labrador taşları ve smokie’ler kullanılarak ortaya çıkan tasarımlar, bu kış sıkça göreceğimiz maskülen tonlardaki ikili takım ve elbiseleri feminen hale getirecek.

Siyahın Vazgeçilmez Cazibesi
Neredeyse her sezonun vazgeçilmez rengi siyah, koleksiyonun bir başka baskın karakteri. Onikslerin sıkça kullanıldığı kolyeler, küpeler, yüzükler ve bilezikler siyahtan vazgeçemeyen kadınların beğenisine sunuluyor. Ayrıca, şarap rengi kristaller de f’emine koleksiyonunu renklendiren tasarımlarla dikkat çekiyor.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş