Eğlenceli bir hafta sonu için D&R’la ‘Retro ruhu’ etkinliği

Eğlenceli bir hafta sonu için D&R’la ‘Retro ruhu’ etkinliği

Eğlenceli ve nostaljik bir hafta sonu geçirmek isteyenler için, D&R ana sponsorluğunda BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan ‘Retro Day’, 70, 80 ve 90’lar konseptinin özlenen atmosferini, gençlerle ve geçmişin güzel günlerini yaşatanlarla, 5 Ağustos Cumartesi günü BÜMED’de buluşturuyor. Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak ve Yeşim Salkım’la imza günü de D&R standında.

Modada, sinemada, müzikte ivmesi hızla artan bir ‘Retro çılgınlığı’ yaşanıyor. Özellikle Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım’ın albümleri yok satan çağını yaşıyor. Havuz partisiyle başlayacak üst bahçede devam edecek günün en özel anı ise; özellikle 80’lere damgasını vuran Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım’ın D&R Standı’nda imza günü düzenleyecek olması.

İmza saatleri:

18:00 Nil Burak
19:00 Nazan Şoray
20:00 Yeşim Salkım
21:00 Seyyal Taner

Gün boyu canlı yayın

Retro etkinlikler, ödüllü yarışmalar, oyunlar güne renk katacak. Havuz parti DJ setinde Kent FM DJ’lerinden Serdar Gülmez, Metehan Mert Çakır ve Levent Erim’in özel setleri ve Cenk Erdem’in 90’lar özel seti dinlenebilecek. Gün boyunca her etkinlik Kent FM’den canlı yayınlanacak.
Gün boyunca özellikle D&R Standı’nda yaşanacak ‘Retro ruhu’, akşam saatlerinde sanatçıların sahnesi ile hareketlenecek.

Konser saatleri:

18:30-19:00
Semiha Yankı
İskender Doğan
Nazan Şoray
Gülden Karaböcek

19:30-20:00
Ah Canım Ahmet
Nil Burak
Ferda Anıl Yarkın
Seyyal Taner

20:30-21:00
Sibel Alaş
Reyhan Karaca
Yeşim Salkım

Kapanış DJ performansı Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserleri elektronik müzikle modernize eden kozmonotosman ile yapılacak.

21.00’de sahne alacak kozmonotosman’ın kendine has tarzıyla hazırladığı setlerinden biriyle keyifli bir kapanış sizleri bekliyor.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş