Dolgun dudaklara sahip olmak o kadar da zor değil

Dolgun dudaklara sahip olmak o kadar da zor değil

Biliyoruz ki bütün kadınlar dolgun dudaklara sahip olmak isterler günümüzde de bunun için çok fazla yöntem var. Bu yöntemleri başka bir yazımızda ele alırız mutlaka ama şimdi sizlere makyaj yaparken küçük dokunuşlarla da dudaklarınızı belirginleştirmenin ve dolgun dudaklara sahip olmanın birkaç püf noktasından bahsetmekte fayda var. Nasıl mı? İşte başlıyoruz.

Koyu renklerden uzak durun

Evet haklısınız kırmızının cazibesi ve çekiciliği herkesi etkisi altına alıyor özellikle de erkekleri ama kırmızı ya da kahve tonları dudakları olduklarından daha ince gösteriyor. İşte bu yüzden de pembe ya da şeftali renklerinde transparan bir parlatıcı tercih etmek daha taze ve daha dolgun dudaklara kavuşabilmenizi sağlayacaktır.

Ruj nasıl uygulanmalı?

Dudakların çerçevesini ten renginde bir dudak kalemiyle önceden belirlemek ilk kuralınız olsun. Doğal bir görünüm elde etmek için ise parmağınızın ucuyla çerçevenin belirgin çizgilerini yok edebilirsiniz ardından açık tonlarda seçtiğiniz bir ruju uygulayın ve daha dolgun daha belirgin dudaklar işte karşınızda. Unutmayın dudaklar mat görünümlü rujlarla daha ince görünür, dudak kenarındaki ince çizgiler de daha belirgin olur.

1 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş