Colin’s Mont Modelleri 2015
Colin's Kırmızı Şişme Mont Modelleri

Colin’s Mont Modelleri 2015

Colin’s Mont Modelleri 2015 koleksiyonu, ekose triko gibi kumaşlarla renk uyumu yakalayabilen, oldukça canlı modellerle karşımıza çıkıyor. Mavinin en canlı halinden karbeyazı renk kavramlarına kadar her tonu bir araya getiren Colin’s, genç kadınlar için keyifli ve rahat tasarımlar yaratmış. Büyük cepler, sık kullanılan dikişler, gösterişli fermuarlar, Colins Montları ‘nın başrollerinde yerlerini almışlar. Kreasyonun geneline baktığımızdaysa, uzun montlara nazaran kısa montlara ağırlık verilmiş. İşte Medya Moda olarak sizler için derlediğimiz, rafine bir şıklıkla sunulmuş sıcacık Colin’s mont modelleri 2015…

Colin’s Mont Modelleri 2015 derin ve cesur renklerin kullanıldığı, bedeni tam olarak sarmayan montlarıyla her zamanki özenli tarzını korumuş.

Colin’s Mont Modelleri 2015 kreasyonu, kış mevsimini yumuşak ve özenli dokularıyla karşılıyor. Sık kullanılan fermuarlarla büyük ceplerin başarılı işbirliğiyse, tasarıma estetik katan detaylar arasında yer alıyor. Vücudu sarmayan dökümlü kesimi spor tarzlara hitap ederken, vücut kusurlarını örten yapısı orantılı silüetler yaratmayı başarıyor. Fiyat olarak 90 lira civarı vitrinleri süsleyen Colin’s mavi montlar, günlük kombinlerinizin kilit parçası olabilir nitelikte…

Colin's Mont Modelleri 2015 derin ve cesur renklerin kullanıldığı, bedeni tam olarak sarmayan montlarıyla her zamanki özenli tarzını korumuş.

Colin’s Mont Modelleri 2015 derin ve cesur renklerin kullanıldığı, bedeni tam olarak sarmayan montlarıyla her zamanki özenli tarzını korumuş.

Colin’s Şişme Mont Modelleri

Soğuk kış mevsimini yeniden canlandırmayı isteyen Colin’s, şişme mont modellerinde kullandığı parlak renklerle öne çıkmış. Kombinlerinize uygularken mont harici parçaları daha natural tonlardan tercih ederseniz, görünümünüze enerjik ve eğlenceli bir dağılım yaratabilirsiniz. Günlük rutin işlerinize güç katabilecek bu renkli şişme mont fiyatlarıysa, 60’la 80 lira arasında belirlenmiş.

Colin's Kırmızı Şişme Mont Modelleri

Colin’s Kırmızı Şişme Mont Modelleri

Colin’s Deri Mont Modelleri

Seksi ve şehirli kadının en hit parçalarından olan deri montlar, Colin’s modellerinde yine enerjisiyle göze çarpıyor. Siyah deri mont tercih ederseniz, onlar da kreasyonda yer alıyor. Ama bizce, renkli deriler bu sezonun en trend tasarımları arasında çoktan yerini aldılar. Colin’s deri montlarını tasarlarken, vücudun estetik görünümüzü ön planda tutmuş. Belin inceliğini gösteren kesimi ve kollarına kadar kullanılan dikişleri, duruşunuza rafine bir şıklık katarken; kullanılan renk feminen tarzlara hitap etmiş. 80 lira civarı koleksiyonda yer alan Colins’s Deri Montlar, 100 liraya kadar satışa sunulmuş.

Colin's Deri Mont Modelleri

Colin’s Deri Mont Modelleri

Colin’s mont modelleri oldukça dinamik bir çekilde karşımıza çıktı. Özetle, gardrobunuza cazibe ve enerji katmak isteyeceğiniz tüm modeller, tek bir kreasyonda toplanmış diyebiliriz. Sizler için oluşturduğumuz galerimizden, diğer mont modellerine de göz atabilir, kendi tarzınıza en uygun tasarımı kombinlerinize uygulabilirsiniz.

Colin’s Mont Modelleri 2015 harici Colin’s tüm kış koleksiyonu modellerine de göz gezdirmek için, www.colins.com.tr adresini ziyaret edebilir, online alışveriş de yapabilirsiniz.

10 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş