Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri, en renkli ve en canlı haliyle, birer birer vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. Tabii ki bu rengarenk modeller, yeni yıl konseptine uygun olarak karşımıza çıktı…  Yumuşacık yünlere ve peluş kürklere uygulanan Noel Baba desenleri kırmızı ve yeşilin hakimiyetinde gözler önüne serilirken, her daim moda olan aztec çizgiler, bu yıl da en çok gördüğümüz tasarımlar arasında oldu.  Sıcacık uykular vaadeden uyku tulumları, geyik motiflerinin en eğlenceli halini sunan pufudik ev terlikleri, çocuklarınızı soğuk havalardan koruyan yün şapka ve eldivenler… Oldukça renkli ve enerjik modellerin yer aldığı vitrinlerden, en gözde parçaları sizler için bir araya getirdik. İşte, yeni yıla girerken çocuklarınızı mutlu edebilecek, Medya Moda önerileri…

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri ‘nde yumuşacık şapka ve eldivenler, yeni yılın ilk kar tanelerini karşılamaya hazırlanıyor.

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri seçiminde, tatlı olduğu kadar kullanışlı dokusuyla da ilginizi çekebilecek parçalar sunmak istedik. Debenhams Çocuk Giyim Koleksiyonu aksesuarları arasında dikkatimizi çeken bu renkli eldiven ve şapkalar, adeta çocukların renkli dünyaları için tasarlanmışlar. Annelerin soğuk havalarda çocukları için seçebileceği bu ufak ama kullanışlı parçalar, kış mevsiminin olmazsa olması arasındalar. Yeni yıl coşkusunun arttığı bugünlerde, tercih ettiğiniz bu eldiven şapka takımları, sevdiklerinizi mutlu etmek için hoş bir fırsat olabilir.

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri 'nde yumuşacık şapka ve eldivenler, yeni yılın ilk kar tanelerini karşılamaya hazırlanıyor.

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri ‘nde yumuşacık şapka ve eldivenler, yeni yılın ilk kar tanelerini karşılamaya hazırlanıyor.

Eğlenceli Uyku Tulumlarıyla çocuklarınızı mutlu edin!

Büyükten küçüğe yeni yılda sıcacık uykular vadeden tulumlar, Debenhams Koleksiyonu ‘nda desen desen, farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Çocuk koleksiyonu ‘ysa bir o kadar canlı ve zengin içerikleriyle göz dolduruyor. Çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanan bu tulum modelleri, renkli ve enerjik tarzlarıyla, adeta uykuyu daha eğlenceli hale getiriyor. Yumuşak dokusunun konforu ve kat kat olan yapısı, soğuk kış gecelerine uygunluğuyla dikkati çekiyor. Sevdiklerinize ne hediye alacağınız konusunda kararsızlık yaşayanlar için bulunmaz parçalardan olan Debenhams renkli uyku tulumları, birbirinden farklı seçenekleriyle, her tarza hitap edebilir nitelikteler.

Çocuk Uyku Tulumları Debenhams Koleksiyonu

Çocuk Uyku Tulumları Debenhams Koleksiyonu

Kışlık Kazaklar

Kadın, erkek, çocuk, iç giyim, ev dekorasyonu yanı sıra ünlü tasarımcıların koleksiyonlarıyla da dikkat çeken Debenhams, moda severlerin heyecanına, yılbaşı konsepti eşliğinde sunduğu kazaklarıyla da ortak olmuş. Debenhams “Gift Event” adı altında seçilen bu kalın kazaklar, kırmızının yoğun olarak kullanıldığı modelleriyle, hem yılbaşı hediyesi olarak düşünülebilir, hem de kış mevsimi için hoş bir altenatif olabilir.

Çocuk Kazak Modelleri Debenhams Koleksiyonu

Çocuk Kazak Modelleri Debenhams Koleksiyonu

Süslü Kızlar

Yılbaşında şıklığıyla göz doldurmak isteyenlerin tercih edeceği parlak modeller, Debenhams mağazalarında çoktan yerlerini almışlar. Aile boyu şıklık temasıyla ön plana çıkan Debenhams’da, küçükler de unutulmamış ve eğlenceli modellerini parlak payetler eşliğinde sunmuş.  Süsüne düşkün annelerin süslü kızları için tasarlanmış bu ışıltılı ceket modelleri, dantel üstüne parlak pulların hareketlendirilmesiyle daha çekici hale getirilmiş. Aynı şekilde parlak gümüş simlerle kaplı babetler, yine gösterişli kelebek tokalı aksesuarıyla tamamlanarak, şıklığın dozunu maksimize hale getirmiş. Bu iki parçanın pırıltılı yapıları, yeni yıl konseptine uygun olmakla birlikte, kız çocuklar için eşsiz bir armağan olmaz mıydı?

Debenhams Çocuk Koleksiyonu Ceket ve Ayakkabı Modelleri

Debenhams Çocuk Koleksiyonu Ceket ve Ayakkabı Modelleri

Peluş Patikler

Ailenin tüm fertlerine şıklık sunan modellerin yanısıra, yeni yıl için özel tasarlanan ürünler de, eğlenceli tarzlarıyla dikkati çekiyorlar. Yılbaşının vazgeçilmezi geyik motifleri, çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış ve peluş patiklere çok yakışmış. Özellikle ayağına terlik giymeyen çocukların sevebileceği bu renkli ve eğlenceli patikler, hem kış mevsimi için gerekli hem de yeni yıl için güzel bir hediye olabilirler.

Çocuk Patik Modelleri Debenhams Koleksiyonu

Çocuk Patik Modelleri Debenhams Koleksiyonu

Yeni yıla az bir zaman kala, çocuklara alabileceğiniz hediyeler tabii ki bu kadarla kalmıyor. Çocukları mutlu edebilecek daha bir çok hediye alternatifi için, galerimizden fikir alabilirsiniz.

 

6 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş