Cilt lekeleri ile savaşmaya hazır mısınız?

Cilt lekeleri ile savaşmaya hazır mısınız?

Yaz mevsimi yerini sonbahara bırakırken güneşli günlerden geriye kalan lekelerden mi şikayetçisiniz? Cilt lekeleri hepimizin ortak sorunu özellikle yaz biterken oluşan güneş lekeleri pırıl pırıl bir cilt görünümü önündeki bir engel. İşte bunun için size çok etkili bir tavsiyemiz var.

Ciltteki lekelere savaş açan, daha parlak bir cilt vadeden Splendieuse serisi, 5 patente sahip içeriğiyle leke karşıtı bakımda yepyeni bir sayfa açıyor. Sebebi ne olursa olsun tüm cilt lekelerini hedef alan Splendieuse serisi, NUXE laboratuvarlarının çiçekler üzerindeki uzmanlığını yansıtıyor. C vitaminini çiçeklerle birleştiren seri, muhteşem ve göz alıcı bir cilt vadediyor. Düzenli kullanımla güneş lekeleriyle vedalaşmak sizin elinizde!

Çok yönlü leke karşıtı etki

Farklı sebeplerle oluşmuş olan cilt lekeleri ile savaşırken hem boyutlarını küçülten, hem de rengini açan Splendieuse serisi, beyaz çiğdem ve kum zambağını kakao özleri ve C vitamini ile harmanlayarak pigmentasyonun tüm aşamalarında etki gösteriyor.

Meşale zencefili mucizesi

Büyüleyici bir cilt için, Poliferol açısından zengin olan meşale zencefili oleo aktiflerinden faydalanan Splendieuse serisi, böylelikle koyu renk halkaların kaynağına iniyor.

Farklı seçenekler ile kullanım keyfi

Klinik testler ile etkinliği kanıtlanan Splendieuse serisinde, farklı cilt problemlerine özel ürün seçenekleri yer alıyor. Özellikle lekelerin çoğaldığı ve renklerinin koyulaştığı yaz döneminde Splendieuse serisini düzenli olarak kullanarak güneşin zararlı etkilerinin önüne geçebilirsiniz. Üstelik harika dokuları ve beyaz çiçeklerin elegan kokuları ile benzersiz bir kullanım keyfi sunuyor.

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş