Bu hafta sonu yalıda kahvaltı yapmaya ne dersiniz?

Bu hafta sonu yalıda kahvaltı yapmaya ne dersiniz?

Bugün günlerden cuma, çalışanların bir kısmı için haftanın son iş günü, cumartesi çalışacaklar olanlarsa pazar gününü iple çekiyor biliyoruz. O halde sizlere muhteşem bir önerimiz olacak. İsterseniz cumartesi günü isterseniz pazar günü olsun, güne başlarken harika bir kahvaltı ile hafta sonunuzu güzel geçirmenizi sağlayacak bir mekan önerimiz var.

İstanbul Boğazı’nın en güzel yalılarından birinde kahvaltı

Son dönemde İstanbul Anadolu yakasının cazibe merkezlerinden biri haline gelen Çengelköy’de Dünya Mutfağı, Brasserie, Restoran ve Kafe konseptiyle ve ülkemizin en iddialı restoranlarından biri olma hedefiyle hizmete giren Beyaz Bosphorus, misafirlerine yalı konforunda muhteşem bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor.

Mersin’de özel olarak hazırlanan doğal ve ev yapımı reçelleri, Şile’deki bahçelerinde eski usullere uygun ve doğal olarak yetiştirildikten sonra özenle toplanan sebzeleri ve yumurtaları, Beyaz Bosphorus’un kasabında titizlikle hazırlanan şarküteri ürünleri ve birbirinden özel lezzetleri ile misafirlerinin damaklarını şenlendiriyor.

Tüm bu lezzetlerin yanında muhteşem sunumu, görenleri büyüleyen İstanbul manzarası ile Beyaz Bosphorus, tüm misafirlerinin kahvaltı anlayışını değiştirmeyi hedefliyor.

Hafta sonu kahvaltısı için harika bir alternatif olacağını düşündük. Ne dersiniz? 🙂

2 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş