Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler

Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler

Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler kazandıran keyif ve eğlenceli kombinini yarat yarışması Boyner’in facebook sayfasından ve Akasya AVM, İstanbul Forum AVM ve Cevahir Sport Mağazaları’ndaki Boyner Mağazalarında bulunan ‘Akıllı Vitrin’ lerde düzenleniyor. Yeniliklerin ve eğlencenin mağazacılıktaki adı olan Boyner Mağazaları, yaratıcılık, alışveriş zevki ve teknolojiyi birleştirecek farklı bir oyunla müşterilerine indirimler ve hediye kazanma fırsatı tanıyor.

Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler

Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler

Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler ‘kombinini yarat’ oyunu ile geliyor

Kombinini yarat yarışmasında giyinmeyi ve alışveriş yapmayı seven Boyner müşterileri kendi zevklerine göre kıyafet kombinleri yaratacak ve #kombininiyarat hashtagi ile paylaşacak. Yarışmaya katılan kombinler arasından en başarılı olanları jüri tarafından seçilecek. Başarılı bulunan kombin sahiplerinden üç kişiye Phillips DJ Ses Sistemi , 12 kişi de ‘Boyner’den 100 TL Hediye Çeki’ hediyeleri verilecek. Ayrıca yarışmacılar yarattığı kombinlerdeki parçalara yüzde yirmi indirimle sahip olabilme fırsatı yakalayacaklar.

Boyner kombinini yarat oyunu ile hediyeler kazandırıyor

Boyner kombinini yarat oyunu ile hediyeler kazandırıyor

Akıllı Vitrin yüzde 20 kazandırıyor

28 Şubat 2015 tarihine kadar Akasya AVM, İstanbul Forum AVM ve Cevahir Sport Mağazalarındaki Boyner Mağazalarında bulunan akıllı vitrinlerden kombin yaratanlara da Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler sunulacak. Kombinini akıllı vitrinden yaratanlara yüzde yirmi indirim fırsatı veren Boyner teknolojiyi daha da çekici hale getiriyor.
Mağazacılığın büyük isimi Boyner’den indirim fırsatları ve hediyeler yakalamak isteyen giyim severler Boyner Facebook sayfasına veya belirli mağazalardaki akıllı vitrinlere bekleniyor.

0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş