Bershka Plaj Koleksiyonu 2015
Bershka 2015 Mayo Modelleri

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015; geçmiş sezonun boho stilini, günümüz desenleriyle harmanlayarak, trend bir yaz diliyor. Bu yazın modası olan tropik desenler spor kesim yakalarla bütünleşerek, hem fit bir görünüm, hem de dikkat çekici bir tarz yakalıyor. Aynı zamanda romantizm vurgusu yapan kroket işlemeler, vintage modelleriyle karşımıza çıkıyor ve 80’lerin kumsallarına kısa bir yolculuğa çıkarıyor. İşte 2015 Bershka Plaj Koleksiyonu ‘ndan seçtiğimiz; bikiniler, mayolar ve ruhu gençleştiren plaj kombinleri!

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015

Straplez mayo modellerinde renkli kanat desenler, Bershka Plaj Koleksiyonu 2015 ‘in hit parçalarından!

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015 mayo modellerinde büyük ve renkli desenler, en çok karşılaşacağımız tasarımların başında geliyor. Bazı koleksiyonlarda hayvan figürleri, bazı koleksiyonlarda büyük palmiyeler şeklinde karşımıza çıkan 2015 mayoları; Bershka koleksiyonunda rengarenk kanatlarla dikkat çekiyor. Kanatlarda kullanılan renkler modele tropik bir hava katsa da, kanat şeklinin naif görünümü romantik tarzlara da hitap edebilmeyi başarıyor.

Bershka 2015 Mayo Modelleri

Bershka 2015 Mayo Modelleri

Plaj Takıları

Renkli mayo ve bikinilerin, plaj şıklığını tamamlayan takıları, Bershka vitrinlerini çoktan süslemeye başladılar. Metalik yüzüklerin devasal renkli taşlarla tasarlandığı bu takılar; bikini ve mayolarla renk uyumunu yakalarken tüm gözlerin üzerinizde olmasını da sağlıyor. Renk renk boncukların dizilmiş zengin görünümü, aralara iliştirilmiş renkli püsküllerle sunularak da, görünümüze etnik bir hava katıyor.

Bershka 2015 Takı Modelleri

Bershka 2015 Takı Modelleri

Yüksek Bel Sporcu Mayoları

Neon sarı ve pembeyle kontrast şekilde tasarlanmış, sporcu stillere eşlik edebilecek bikiniler; konforlu bir yaz dilemekle kalmıyor, kumsallarda fit görünmenizi de sağlıyor. İster straplez kesim, ister boyundan bağlanılabilen ince askısıyla kullanılabilen, bu renkli ve kullanışlı bikiniler; renkleriyle de bronz tene çok yakışacak gibi görünüyor.

Bershka 2015 Yüksek Bel Bikini Modelleri

Bershka 2015 Yüksek Bel Bikini Modelleri

Halter Yaka Tropik Desenli Bikiniler

Bershka Plaj Koleksiyonu 2015 yüksek bel bikinilerinde; boyun bölgesini kapatan halter yaka üstler, trpoikal desenlerle zenginleştiriliyor ve albenisi maksimum hale geliyor. Koyu yeşil ve tonları arasında patlayan canlı pembeler; göz alıcı görünümü belirginleştirirken; bikinin alt kısmında yer alan iki pencere son derece trend bir görünüm sergiliyor.

Bershka 2015 Bikini Modelleri

Bershka 2015 Bikini Modelleri

Kroket Detaylı Crop Bluzlar

Geçmiş modasının vazgeçilmez detaylarından olan kroket dokular, Bershka 2015 Yaz sezonunun da öne çıkan parçaları arasında yer almışlar. Beyaz ve siyah renkleriyle göz dolduran, bel bölgesini açıkta bırakan crop kesimler; kroket işlemeleriyle romantik bir hava katarken, vintage modasına da ayak uydurabilmişler. Plaj kombinlerinin yıldızı olabilecek, aynı zamanda da bikinilerle hoş bir uyum yakalayabilecek kroket bluzlar; bu sezon en sık karşılaşacağımız modellerin başında geliyor.

Bershka 2015 Kroket  Bikini Modelleri

Bershka 2015 Kroket Bikini Modelleri

Peki Bershka 2015 Plaj Koleksiyonu ‘nun diğer modellerini merak etmiyor musunuz? O zaman fotoğraf galerimize buyrun!

Bershka 2015 Mayo fiyatları ve bikini fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

14 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş