Bayram alışverişi için size şık bir önerimiz var

Bayram alışverişi için size şık bir önerimiz var

Malum önümüz bayram ve tabi ki bayram denince bayram alışverişi de olmazsa olmaz hepimiz için. İşte bu yüzden size bayram şıklığınıza şıklık katacak öneriler sunalım istedik. Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, ayakkabı ve çanta modelleri ile bayram kombinlerinizin yıldızı olabilir bizden söylemesi.

Butigo’nun sneaker’dan sandalete, makosenden dolgu topuğa uzanan geniş ayakkabı koleksiyonu ile bu bayram dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun. Birbirinden tarz ayakkabı modeli Butigo ile bayramda şıklığından ödün vermek istemeyenlerin kurtarıcısı oluyor. Renkleri ve detaylarıyla dikkat çeken koleksiyonda; lazer kesimler, metalik renkler, botanik desenler ve daha pek çok farklı tasarım, kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya geliyor.

Bu bayram çantalar Butigo’dan

İnce işçiliğiyle kendine hayran bırakan Butigo Çanta Koleksiyonu en şık bayram kombinlerinize eşlik ediyor. Krem, kahverengi ve siyah rengin; zımba, fermuar ve ayarlanabilen sap ile detaylandığı çantalar, bayramda tüm bakışları üzerinize toplayacak.
Butigo koleksiyonunda yer alan en şık ayakkabı ve kullanışlı çanta modelini görebilmek, bayramda kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yiziyaret edebilirsiniz.

3 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş