Anneler için Yılbaşı Hediyeleri
Anneler için Yılbaşı Hediyeleri 'nde Vakko Eşarplar, sonbaharın solgun havasını hareketlendiren desenlerle göz dolduruyor.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri, kadınların ilgisini çekebilecek mağazaların vitrinleri süsleyen kıyafetlerle dolu… Peki sadece kıyafet mi? Tabii ki hayır. Günün önemli bir kısmını mutfakta geçiren anneler için tasarlanan mutfak malzemeleri, evinde şıklığa önem veren kadınlar için ev dekorasyon ürünleri ve daha fazlası… Kuşkusuz annenizi düşünmenin en güzel yollarından biri, yine onun hayatını kolaylaştıran ürünler almak… Yılbaşına yaklaşırken, hediye seçiminde kararsızlık yaşayanlar için hazırladığımız bu yazımızdan ilham alabilir, annenizi en mutlu edecek hediyeyi seçebilirsiniz.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri ‘nde Vakko Eşarplar, sonbaharın solgun havasını hareketlendiren desenlerle göz dolduruyor.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri, aksesuarlarında eşarptan vazgeçemeyen kadınların ilgisinizi çekebilecek, parlak modellerle karşımıza çıkıyor. Sezon modasını zanaat geleneğiyle buluşturan Vakko Esarp Modelleri, rengarenk desenleri dünyanın en özel ipek kumaşları eşliğinde sunarak,  kadınların tarzına hayat veriyor. Yılbaşında annenizi cezbedecek hediyelerin başında gelen bu eşarplar, her zevke uygun zengin seçenekleriyle, tam da aradığınız armağan olabilir.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri 'nde Vakko Eşarplar, sonbaharın solgun havasını hareketlendiren desenlerle göz dolduruyor.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri ‘nde Vakko Eşarplar, sonbaharın solgun havasını hareketlendiren desenlerle göz dolduruyor.

Mutfağa renk getirin

Günün önemli bir kısmını mutfakta geçiren anneler için düşünülmüş Victorinox bıçak seti; adeta kadınların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış. 6 ürünün bir araya gelmesinden oluşan bıçak takımı, farklı boyutlarda ve farklı renklerde olup, işlevselliğiyle öne çıkmış. Yemek yaparken yanınızdan ayıramayacağınız ürünlerden olan Victorinox ‘lar, renkleriyle mutfağınızı şenlendirebilir, mutlu yemekler hazırlamanızda yardımcı olabilir… İster yılbaşı sofranızı canlandırın; ister annenize hediye ederek, hızlı ve pratik yemek hazırlamalarında kolaylık sağlayın. Sarı, pembe, kırmızı gibi birçok renkten oluşan bu set, her mutfakta olması gereken, annenizin yüzünü güldürecek ürünlerden…

Victorinox Bıçak Seti

Victorinox Bıçak Seti

Çay Saati

English Home Mutfak Koleksiyonu Audrey Porselen 3 Parça Demlik Setiyle, renkli sofralarda sizin de tuzunuz bulunsun istedik. Motifindeki neşe ve renklerindeki sıcaklık, annenizin içini ısıtabilecek, beş çaylarınıza eşlik edebilecek ürünlerden…  Kahvedanlık, sütlük ve şekerlikten oluşan bu tatlı set, porselenin zerafetini en etkili şekilde sunmuş. Ayrıca belirtmekte fayda var, English Home Audrey Serisini ‘nin diğer ürünlerini de keşfederek, anneniz için hoş bir kombin yaratabilirsiniz.

English Home Porselen Demlik Seti

English Home Porselen Demlik Seti

Gümüş Zarafeti

Ev dekorasyonunda, unutulmaz ve kalıcı aksesuarlar sunan Vakko Armağan, gümüş zarafetini sofralara taşıyan servis aksesuarlarıyla, göz dolduruyor. Çay ve kahve sunumlarını farklılaştıran tarzını, şık tasarımlarında buluşturan marka, ihtişamlı gümüşleriyle her daim modern kadınların ilgisini çekiyor. Yılbaşında annenize hediye edeceğiniz bu gösterişli ve zarif takım, onu mutlu edecek, unutulmaz hediyelerden olabilir.

Vakko Armağan Gümüş Tepsiler

Vakko Armağan Gümüş Tepsiler

Yeni yıla girerken, annenizi mutlu edebileceğine inandığımız bir çok parçayı sizler için bir araya getirdik. Hepsinin ortak özelliği kuşkusuz hayata değer katıyor olmaları… Fakat hala kararsızlık yaşıyorsanz, daha bir çok hediye seçeneği için, galerimizi inceleyebilirsiniz.

11 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş