Anneler için eşsiz takılar

Anneler için eşsiz takılar

Çok özel tasarımlarını  el işçiliği ile eşsiz takılara dönüştüren Adil Mücevher, Anneleriniz için  çok özel pırlanta yüzük seçenekleri sunuyor. Hayatınızın en özel kadınının, annenizin bu Anneler Günü’nde kendini çok özel hissetmesini istemez misiniz? Bunun için ona çok özel bir armağan seçmeniz gerekiyor. Adil Mücevher’den seçeceğiniz tektaş yüzüklerle unutulmaz bir Anneler günü yaşatabilirsiniz.

Özel tasarımlarını el işçiliği ile birleştirip eşsiz takılar hazırlayan Adil Mücevher, Anneler için özel pırlanta yüzük seçenekleri sunuyor. Adil Mücevher’in Annelere özel tasarladığı pırlanta yüzükler 0.20 karat ile 0.50 karat arasında değişiyor. Beyaz altın ve pırlanta taş kullanarak hazırlanan klasik tarzdaki yüzüklerden biri, bugünü yıllarca unutulmaz kılabilir. Zerafeti ve ihtişamı ile doğanın en değerli armağanı olan pırlantanın ateşi, pırıltısı ve güzelliğini, anneniz parmağında taşısın. Hem de sizin armağanınız olarak.

Bu arada eşinizi de unutmayın. O da bir anne ya da anne adayı.

Adil Mücevher’in Anneler için hazırladığı pırlanta yüzüklerin fiyatları 300 YTL’den başlıyor. Anneler Günü’ne özel yüzde 25 indirim ve 12 taksitle, altın tasarımları da yüzde 15 indirim ve 6 taksitle alabilirsiniz.
Marka: Adil Mücevher.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş